شناسهٔ خبر: 40358694 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

مدیر حوزه علمیه قزوین:

مردم ایران ثابت کردند هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می کنند

حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مردم ایران در مدت ۴۱ سالی که از عمر انقلاب می گذرد، به جهانیان ثابت کرده اند که هر تهدیدی را تبدیل به فرصت می کنند.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین گفت: در حال حاضر اولویت دشمنان برای مقابله با مردم ایران اعمال فشارهای اقتصادی است و در این شرایط بر ما واجب است تا بیشتر از هر زمان دیگری به کمک و دستگیری از افراد نیازمند توجه کرده تا در گذر از این مسیر سخت که به فضل الهی در آن پیروز خواهیم شد، نیازمندان احساس تنهایی نکنند.

وی افزود: دین اسلام، دین الفت، مهربانی، برادری و برابری است و از جمله مفاهیم ارزشمندی که در آموزه های دینی به خصوص قرآن کریم مورد عنایت و توجه قرار گرفته و به تکرار به آن سفارش شده احسان و دستگیری از نیازمندان و محرومین است؛ نهادینه شدن این سنت حسنه در جامعه فواید و اثرات مطلوب زیادی در عرصه های فردی، اجتماعی، فرهنگی و معنوی دارد.

مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به حضور بی نظیر مردم ایران در رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه، بیان کرد: مردم ایران با این بسیج همگانی و کم سابقه نشان دادند که همیشه پا به رکاب انقلاب و مطیع امر رهبری هستند و هر کجا و هر زمان که ایشان مطلبی را بیان فرمودند مردم مشتاقانه و با تمام وجود پای کار بوده و هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهاده تا مطالبات مقام معظم رهبری محقق شود.

وی ادامه داد: مردم ایران در مدت ۴۱ سالی که از عمر انقلاب می گذرد، به جهانیان ثابت کرده اند که هر تهدیدی را تبدیل به فرصت می کنند و با همین  رویکرد موفقیت های چشمگیری را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورده و دنیا را شگفت زده کرده اند.

انتهای پیام

نظر شما