شناسهٔ خبر: 39300725 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

جهانپور تشریح کرد

آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا ۲۲ فرودین

خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا بیست و دوم فروردین را اعلام کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا بیست دوم فروردین را اعلام کرد.

جهانپور گفت: از دیروز تا امروز ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۱۹۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

وی افزود: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۶۸۱۹۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۲ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: تا کنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند. خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۳۵۴۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

جهانپور با بیان اینکه ۳۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند اضافه کرد: تا کنون ۲۴۲ هزار و ۵۶۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

افزایش روند ابتلا به کرونا در ۵ استان

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در ۲۴ ساعت گذشته روند ابتلا در ۵ استان تهران، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی روند صعودی ابتلا به بیماران کویید ۱۹ را داشته ایم.

انتهای پیام/

نظر شما