شناسهٔ خبر: 39296946 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

در گفتگو با مهر عنوان شد:

واجب نیست لیگ برتر ادامه یابد/ تراکتور می‌تواند سهمیه بگیرد

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: تراکتور با شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند برنامه‌ریزی فنی مناسبی برای نتیجه گیری در طولانی مدت داشته باشد.

صاحب‌خبر -

مرتضی اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره احتمال شروع دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری گفت: هیچ کس تصور نمی کرد سلامت مردم و جامعه به خطر بیافتد. سازمان لیگ هم مجبور شد مثل تمام کشورها تصمیم به تعطیلی بازی های داخلی باشگاه ها بگیرد. بنابراین تیم ها در شروع بازی ها شرایط کاملا متفاوتی را نسبت به گذشته خواهند داشت.

کارشناس فوتبال ایران افزود: اینکه بازی های فصل جاری لیگ برتر شروع شود تصمیم خوبی برای تیم هایی است که در کورس قهرمانی هستند. به هر حال هزینه‌های زیادی را باشگاه ها انجام داده اند تا بتوانند نتیجه بگیرند. حالا هم تنها ۹ هفته تا پایان بازی ها باقی مانده و بهتر است با رعایت سلامتی کامل جامعه، بازی ها برگزار شود. در غیر اینصورت واجب نیست لیگ را ادامه دهند.

پیشکسوت تراکتور تبریز درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ برتر فصل جاری تاکید کرد: فاصله ۱۰ امتیازی پرسپولیس به عنوان صدرنشن با تراکتور به سختی کم می شود بخصوص اینکه کمتر از یک سوم مسابقات، باقی مانده است.

اسدی تاکید کرد: فکر می کنم تراکتور می تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بطور قطع کسب کند و جام حذفی را با هوشمندی بالای سر ببرد. در لیگ برتر هم بهتر است این تیم به فکر فصل آینده باشد تا بتواند برای دراز مدت برنامه ریزی فنی قابل ملاحظه ای در جهت کسب قهرمانی داشته باشد. تراکتور توان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را نیز برای فصل آینده دارد.

اسدی در پایان خاطرنشان کرد: این تیم هزینه های زیادی را دو سال گذشته کرده است. اگر دوراندیشی در بخش فنی باشگاه به وجود بیاید شاهد موفقیت ها متوالی این تیم پرهوادار در لیگ برتر ایران هم خواهیم بود.

نظر شما