شناسهٔ خبر: 39296935 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

غربالگری 5 هزار نفر از مردم شهرستان مهران

فرماندار شهرستان مهران گفت: در دور دوم غربالگری مردم شهرستان مهران 5 هزار نفر غربالگری مجدد شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، اسد قاسمی فرماندار شهرستان مهران در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در مهران، گفت: دور دوم غربالگری کل جمعیت شهرستان مهران آغاز شده و تا کنون ۵۰۰۰ نفر مجدد غربالگری شدند.

وی افزود: همچنین ورودی های مهران توسط نیروی انتظامی،شبکه بهداشت،مرزبانی و ستاد مردمی کنترل می گردند و تلاش پلیس راهور مهران در شناسایی خودروهای غیر بومی در طرح فاصله اجتماعی قابل تقدیر است.

فرماندار مهران خاطرنشان کرد: کار غربالگری مجدد،عفونت زدایی شهرها و روستاهای شهرستان،توسط شهرداران،دهیاران، سپاه و بسیج و پایگاه های مقاومت،مرزبانی و فعالین مدنی اجتماعی زیر نظر شبکه بهداشت همچنان تداوم دارد.

وی ضمن تشکر از اصحاب رسانه گفت: انتظار داریم اصحاب رسانه همچنان ما را یاری کنند.

قاسمی در ادامه افزود: از مسوولین سروک آذر خواسته شد غربالگری در پست کنترلی و تشدید مراقبت های بهداشتی در شرکت های وابسته را همچنان با حساسیت دنبال کنند و مستندات فعالیت‌ها  را به دبیرخانه ستاد کرونای شهرستان ارسال کنند.

این مقام مسوول اظهار کرد: تا تعیین تکلیف مرز مهران،از ترددات غیر ضرور  توسط مرزبانی در پست کنترلی بهرام آباد ممانعت خواهد شد و کنارگذر غربی مهران همچنان مسدود است.

وی گفت: بنا بر تصمیم ستاد کرونای شهرستان، از طریق مدیریت جهاد کشاورزی به کمباین داران غیر بومی که هر ساله درعملیات برداشت غلات فعالیت دارند،اعلام شده بدون دارا بودن برگه سلامت اجازه ورود به شهرستان به آنها داده نخواهد شد.
 قاسمی در پایان از شهروندان بخاطر صبوری و تعامل با مسئولین در طرح فاصله اجتماعی صمیمانه قدردانی کرد.

انهای پیام/

نظر شما