شناسهٔ خبر: 39094889 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

مقام بهداشتی دولت انگلیس:

بازگشت به زندگی نرمال ممکن است ۶ ماه طول بکشد

دکتر جنی هریس٬ معاون پزشک کل بریتانیا در جلسه روز یکشنبه٬ ۲۹ مارس٬ هیات دولت گفته بازگشت اوضاع به حالت نرمال ممکن است شش ماه طول بکشد هر چند این به آن معنا نیست که تا آن زمان شرایط قرنطینه سراسری حاکم باشد.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک مقام بهداشتی دولت بریتانیا گفته بازگشت به وضعیت قبل از اپیدمی کرونا ممکن است ۶ ماه طول بکشد.

به گزارش «انتخاب»؛ دکتر جنی هریس٬ معاون پزشک کل بریتانیا در جلسه روز یکشنبه٬ ۲۹ مارس٬ هیات دولت گفته بازگشت اوضاع به حالت نرمال ممکن است شش ماه طول بکشد هر چند این به آن معنا نیست که تا آن زمان شرایط قرنطینه سراسری حاکم باشد.

به گفته دکتر هریس٬ دولت بریتانیا بعد از سه هفته اوضاع را دوباره بررسی خواهد کرد و درباره ادامه وضعیت تصمیم گیری خواهد کرد.

هر چند به گفته این مقام بهداشتی بریتانیا حتی در صورت کاهش مقرات آمد و شد باز هم افراد باید با حفظ فاصله فیزیکی در بیرون از خانه رفت و آمد کنند وگرنه ممکن است موج دوم کرونا همه تلاش های فعلی را از بین ببرد.

همچنین، بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به دلیل ابتلا به کرونا خود را قرنطینه کرده به شهروندان بریتانیایی هشدار داده اوضاع پیش از بهتر شدن، بدتر خواهد شد.

او در نامه‌ای به حدود سی میلیون خانواده بریتانیایی در این باره هشدار داده است؛ این نامه قرار است در روزهای آینده به دست شهروندان این کشور برسد.

لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما