شناسهٔ خبر: 39047725 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

در پیام مشترکی صورت گرفت

دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از مردم برای ماندن در خانه

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی از مردم استان خواستند تا همچنان خانه را بهترین و امن ترین مکان برای دوری از ابتلا به بیماری کرونا انتخاب کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان از گرگان، در پیام مشترک آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» نماینده ولی فقیه در استان و «هادی حق شناس» استاندار گلستان آمده است:

 

مردم فهیم و مسئولیت پذیر استان گلستان

اکنون که ویروس کرونا تمامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و به یک معضل جهانی تبدیل شده است، خروج از این وضعیت بحرانی نیازمند وحدت و همدلی همه  مردم با مسئولان و تغییر رفتارهای اجتماعی است.

 

از آنجایی که بنا به توصیه تمامی پزشکان، خانه امن ترین جای ممکن برای پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کروناست و همچنین اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در کشور، لازم است مردم استان به این توصیه ها عمل نموده و با ماندن در خانه به ریشه کن شدن این بیماری کمک کنند.

 

اینجانبان با تقدیر از کادر درمانی استان که در این مدت تلاش های فراوان و خستگی ناپذیری برای درمان بیماران داشته اند و همچنین خیران استان برای تامین مایحتاج پزشکی بیماران و مردم شریفی که تاکنون به توصیه های پزشکان و مسئولان به در خانه ماندن توجه کردند، از همه هم استانی های فهیم و مسئولیت پذیر دعوت به عمل می آید تا همچنان خانه را بهترین و امن ترین مکان برای دوری از این بیماری انتخاب نمایند و جان خود و عزیزان خود را با تهدید مواجه نکنند.

 

امیدواریم با یاری خداوند متعال، همکاری مردم، تدابیر اتخاذ شده از سوی مسئولان و تلاش کادر درمانی هرچه زودتر از شر این بیماری رهایی یافته و صحت و سلامت نصیب همه مردم خصوصا هم استانی های عزیز گلستان گردد.

 

 

 

 

پایان پیام/ 83

نظر شما