شناسهٔ خبر: 38486637 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

بهبود عملکرد و نتایج تراکتور از زمان آمدن الهامی به جای دنیزلی

خبرگزاری میزان- از زمانی که ساکت الهامی به جای مصطفی دنیزلی هدایت تیم فوتبال تراکتور را برعهده گرفته این تیم نتایج بهتری کسب کرده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از جدایی مصطفی دنیزلی از باشگاه تراکتور، مسئولان این باشگاه تصمیم گرفتند این بار هدایت این تیم را به ایرانی بسپارند. بر همین اساس آنها ساکت الهامی را به عنوان سرمربی جدید تراکتور انتخاب و معرفی کردند.

تا زمانی که دنیزلی، سرمربی تراکتور بود، این تیم آمار ۵ برد، ۳ تساوی و ۳ شکست را برای خود ثبت کرد. همچنین تراکتور با دنیزلی ۱۸ امتیاز کسب کرد و تیمش هم موفق شد ۱۱ گل به حریفان بزند و میانگین یک گل در هر بازی داشته باشد. این در شرایطی است که تراکتورِ دنیزلی ۸ گل هم دریافت کرد و در نهایت ۱۸ امتیاز گرفت.

با این حال از زمانی که الهامی سرمربی تراکتور شده، به نظر می‌رسد آمار این تیم بهتر شده است. تراکتور از زمان آمدن الهامی ۶ پیروزی، یک شکست و یک مساوی کسب کرده است. تیم الهامی ۱۴ گل به حریفان خود زده و ۸ گل هم خورد و تا اینجای کار با ۱۹ امتیاز در رتبه دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

با این آمار مشخص شد که این جابجایی در کادرفنی تراکتور و آمدن الهامی باعث شده این تیم نتایج و عملکرد بهتری داشته باشد. تراکتور با وجود فرازونشیب‌هایی که این فصل داشت، تا الان توانسته خود را در جمع مدعیان نگه دارد و نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما