شناسهٔ خبر: 38388765 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس در لرستان

«گودرزی» و «مقصودی» در صدر شمارش آرای حوزه بروجرد و اشترینان

خرم‌آباد- مطابق نتایج اولیه شمارش صندوق‌های شهری و روستایی در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان، «عباس گودرزی» و «فاطمه مقصودی» به ترتیب در صدر شمارش آرای این حوزه قرار گرفته‌اند.

صاحب‌خبر -

یک منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تأیید خبر فوق اظهار داشت: این نتایج مربوط به شمارش اولیه صندوق‌های شهری و روستایی بوده و نتایج تجمیع صندوق‌ها به طور رسمی اعلام نشده است.

وی تاکید کرد: شمارش آرا هنوز نهایی نشده است.

بنابراین گزارش، مطابق آخرین آمار در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان «عباس گودرزی» نماینده فعلی مردم بروجرد در مجلس، پیشتاز انتخابات بوده است و پس از وی «فاطمه مقصودی» قرار دارد.

یادآور می‌شود، این آمار و نتایج غیرقطعی بوده و هیچ منبع رسمی تاکنون این آمار را تأیید نکرده است.

براساس این گزارش و به گفته محمود ثمینی رئیس ستاد انتخابات لرستان، استاندار لرستان رأی گیری در مراکز حوزه‌های پلدختر، کوهدشت، رومشکان، دلفان و سلسله را در ساعت ۲۰ شب دوم اسفندماه و بنا به درخواست فرمانداران پایان یافته اعلام کرده است.

رئیس ستاد انتخابات لرستان دقایقی قبل از پایان فرآیند رأی گیری در همه حوزه‌های انتخابیه لرستان خبر داد و گفت: به محض اتمام شمارش آرا و امضای صورت جلسه، فرماندار مرکز حوزه انتخابیه نسبت به انتشار نتیجه انتخابات و میزان آرا اقدام خواهند کرد. یک نسخه از نتیجه هم به دست ما می‌رسد و حتماً تا فردا اعلام نتیجه می‌شود.

نظر شما