شناسهٔ خبر: 38379115 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

کدخدایی در ستاد انتخابات کشور:

مشارکت مردم در انتخابات گسترده است/ مشکل احتمالی کمبود تعرفه در برخی مناطق برطرف می‌شود

خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان گفت: مشارکت تا به این لحظه گسترده بوده و حتی در برخی از جا‌ها گزارش‌هایی آمده که احتمالا کمبود تعرفه وجود داشته باشد، اما با دوستان وزارت کشور هماهنگ شد و این مشکل نیز برطرف شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عباسعلی کدخدایی امروز و در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در ستاد نظارت دوستان و همکاران ما مشغول هستند و اخبار را لحظه به لحظه رصد می‌کنند و همکاری خوبی با دوستانمان در وزارت کشور داریم و هماهنگی خوبی در رابطه با انتخابات بر قرار شده است.

وی ادامه داد: گزارش‌ها و شکایاتی را که به دست ما می‌رسد را بررسی و در جایی که لازم است پیگیری می‌کنند تا دستورات لازم را صادر شود.

سخنگوی شورای نگهبان اظهارداشت: خوشبختانه روند انتخابات تا این لحظه بسیار خوب بوده است و مشکل خاصی گزارش نشده است. همه دوستان و عوامل از جمله عوامل در وزارت کشور، هیئت‌های اجرایی همچنین نیروی انتطامی و سایر عوامل به خوبی مدیریت می‌کنند و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه روند انتخابات روال مطلوب را طی کرده است، افزود: مشارکت تا به این لحظه گسترده بوده و حتی در برخی از جا‌ها گزارش‌هایی آمده که احتمالا کمبود تعرفه وجود داشته باشد، اما با دوستان وزارت کشور هماهنگ شد و این مشکل نیز برطرف شد.

کدخدایی خطاب به کسانی که تا به این لحظه رای نداده اند، بیان داشت: اگر کسانی که تاکنون رای نداده اند حتما برای تعیین سرنوشتشان و برای مشارکت در جشن ملی و نشان دادن اقتدار ملی ایرانیان در انتخابات شرکت کرده، رای دهند.

سخنگوی شورای نگهبان درباره تحریم اعضای شورای نگهبان نیز گفت: به هر حال آمریکا خوی درندگی و استکباری خودش را دارد و در طول ۴۱ سال گذشته از هر حربه‌ای علیه منافع و مردم جمهوری اسلامی استفاده کرده است، لذا این تحریم‌ها را هم همانند ۴۱ سال گذشته انجام داده و مثل ترور ناجوانمردانه شهید سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است.

کدخدایی ظهر امروز نیز در جمع خبرنگاران حاضر در حسینیه ارشاد گفت: در همه صندوق‌ها و حوزه‌ها مردم با مشارکت گسترده برای تعیین سرنوشت خودشان آماده هستند و ما در‌ شورای نگهبان وظیفه نظارتی خود را انجام می‌دهیم.

وی افزود: ستاد نظارت بر انتخابات از چند روز گذشته شروع به کار کرد و کارشناسان ما لحظه به لحظه گزارش‌های مختلف را از مناطق گوناگون کشور دریافت می‌کنند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: تا الان هیچ‌گونه تخلف یا اخلالی را در روند برگزاری انتخابات نداشته‌ایم و همکاری خوبی را از سوی هییت‌های اجرایی و‌ نیروی انتظامی شاهد بودیم.

کدخدایی همچنین گفت: دوستان ما در ستاد، گزارش‌های مختصری که در خصوص کمبود تعرفه‌ها وجود داشت را رسیدگی کردند و از این بابت نگرانی نداریم و‌ ان‌شاالله تا ساعت پایانی انتخابات امروز همچنان حضور پرشور‌ مردم پای صندوق‌های رای را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما