شناسهٔ خبر: 38279031 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

استاندار چهارمحال‌وبختیاری:

فرهنگیان نقش موثری در گرم کردن تنور انتخابات دارند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان از مهم‌ترین اقشار تاثیرگذار در مسائل اجتماعی و سیاسی کشور از جمله انتخابات هستند، بنابراین باید در گرم شدن تنور انتخابات تلاش کنند.

صاحب‌خبر -

اقبال عباسی  شامگاه گذشته ۲۷ بهمن‌ماه در شورای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کم‌تحرکی در بین دانش‌آموزان یک موضوع بسیار جدی است، اظهار کرد: قطعا این آمار بر اساس بررسی‌های علمی استخراج شده است، بنابراین باید نتایج آن در برنامه‌ریزی‌های سال‌های آتی مدنظر قرار بگیرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: برای ارائه خدمت در هر جامعه‌ای نیاز است اعتماد بین خدمت‌دهندگان و خدمت‌گیرندگان شکل بگیرد، اما در برخی مواقع نیز اجبار از ملزومات به شمار می‌رود.
وی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش‌رو در ۴ حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: ۷۳۲ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در این استان هستند و بیش از ۷۳ هزار رای اولی در این استان در مجموعه آموزش و پرورش قرار دارند.
عباسی افزود: دانش‌آموزان و فرهنگیان از مهم‌ترین اقشار تاثیرگذار در مسائل اجتماعی و سیاسی کشور از جمله انتخابات هستند، باید تلاش شود تا اقدامات دشمنان موجب کاهش حضور در انتخابات پیش‌رو نشود.
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه مردم گلایه‌هایی در رابطه با وضعیت کنونی کشور دارند، گفت: رای ندادن مشکلی را حل نمی‌کند و موجب می‌شود دشمنان جمهوری اسلامی بر موج ایجاد ناامیدی در کشور سوار شوند.
وی ادامه داد: فرهنگیان نقش موثری در ایجاد شور انتخاباتی و داغ شدن تنور انتخابات دارند، همچنین این قشر در برگزاری کمی و کیفی انتخابات نیز نقش‌آفرین بوده‌اند.
انتهای پیام

نظر شما