شناسهٔ خبر: 38278975 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

فرماندار رشتخوار: ترازوی عدالت مردم در انتخابات بسیار دقیق است

تربت حیدریه - ایرنا - فرماندار رشتخوار با اشاره به برگزاری انتخابات متعدد در طول عمر جمهوری اسلامی ایران گفت: ترازوی عدالت مردم در انتخابات همواره بسیار دقیق بوده است.

صاحب‌خبر -

خالقداد عرب شامگاه یکشنبه در نشست با مجریان انتخابات در شهرستان رشتخوار افزود: دولتمردان وظیفه دارند در حوزه اجرا با برنامه ریزی دقیق، بر مدار قانون و در نهایت بی طرفی، انتخابات را به پیش ببرند تا انتخاباتی سالم و قانونمند با حضور حداکثری مردم برگزار شود.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخابات ادامه داد: تبلیغات نامزدهای انتخاباتی به طور کامل رصد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

فرماندار رشتخوار بر لزوم صیانت از آرای مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: بر این باوریم که باید با تمام تلاش از آرای مردم صیانت و مراقبت کنیم.
عرب افزود: مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای، توطئه های سازمان یافته دشمنان علیه نظام اسلامی را خنثی خواهند کرد.

وی ادامه داد: باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی از تجربیات انتخابات قبلی استفاده کرد تا به مشکل برنخوریم و تمامی عوامل با احساس تکلیف و مسوولیت پذیری، وظایف خود را به درستی انجام دهند.

 حوزه انتخابیخه خواف و رشتخوار دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی، ۱۲ حوزه انتخاباتی دارد و ۱۸ نفر از مجموع ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی را نمایندگان مردم خراسان رضوی در خانه ملت تشکیل می دهند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

رشتخوار با ۶۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
 

نظر شما