شناسهٔ خبر: 38277898 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

برگزاری هشتمین مراسم اعتکاف در دانشگاه فردوسی از ۱۸ اسفندماه

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد از برگزاری اعتکاف ماه رجب در دانشگاه فردوسی از ۱۸ اسفند ماه خبر داد و گفت: ثبت نام از تاریخ 3 تا 11 اسفند ماه از ساعت 9 الی 16، به جز پنجشنبه و جمعه و فقط حضوری انجام می‌شود.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی مطلق در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: ستاد اعتکاف دانشگاه فردوسی قصد دارد مراسم معنوی اعتکاف ماه رجب را ویژه دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد از 18 تا 20 اسفند ماه در محل مسجد حضرت زهرا(سلام الله علیها) و مسجد امام رضا(ع) دانشگاه برگزار کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه ثبت نام از تاریخ 3 تا 11 اسفند ماه از ساعت 9 الی 16 به جز پنج شنبه و جمعه و فقط حضوری انجام می‌شود، تأکید کرد: متقاضیان باید همراه خود یک عدد عکس سه در چهار و مبلغ ثبت نام داشته باشند. 

وی هزینه شرکت در مراسم برای دانشجویان 20 هزار تومان، برای کارکنان 40 هزار تومان و برای اساتید و اعضای هیأت علمی را 60 هزار تومان عنوان کرد.

حسینی مطلق متذکر شد: با توجه به محدودیت پذیرش اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه فردوسی افزود: دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز با یک قطعه عکس سه در چهار، کارت دانشجویی و مبلغ ثبت نام 100 هزار تومان می‌توانند برای این اعتکاف ثبت نام کنند.

وی گفت: محل اعتکاف برادران، مسجد امام رضا(ع) و محل اعتکاف خواهران، مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه فردوسی است.

حسینی مطلق با اشاره به اینکه همراه داشتن کارت دانشجویی و کارت اعتکاف، جهت ورود به مسجدین دانشگاه الزامی است، زمان پذیرش معتکفین در مساجد، را شنبه 17 اسفند ماه، از ساعت 20 تا 22:30 بیان کرد.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸

نظر شما