شناسهٔ خبر: 38242941 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۱۱ | لینک خبر

اولین شکست استراتژیک یحیی و پرسپولیس؛ کیش و مات سرخ‌ها در آسیا!

اختصاصی | پرسپولیس در گام نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بسیار به دور از انتظار ظاهر شد و این در حالی است که با این روش کار سرخ‌ها در راند‌های بعدی بسیار دشوارتر خواهد بود.

صاحب‌خبر -

ورزش 11 - یحیی‌گل محمدی بالاخره اولین شکست خود را پس از بازگشت دوباره‌اش به جمع سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا تجربه کرد، جایی که چندان جای اشتباه نیست و در ذهن رقبای پرسپولیس و همچنین هوادارانش، این تیم به چشم یک قدرت تمام‌عیار دیده می‌شود، اما چنان که شاهد بودیم، در روز نخست این رقابت‌ها پرسپولیسی کاملاً نفوذپذیر و بد را تماشا کردیم!

 

پرسپولیس و الدحیل

یحیی خود اشتباهات تیمش در نبرد برابر الدحیل را پذیراست، او با چنین عملکردی قطعاً در لیگ برتر هم نمی‌توانست از رقیبش تساوی بگیرد! مشخصاً پرسپولیس به شوکی بزرگ‌تر از این شکست نیاز دارد تا دوباره خود را پیدا کند؛ تیمی که به نظر می‌رسد با چنین روحیۀ جنگندگی در آسیا به هیچ عنوان مدعی نخواهد بود، تیمی که مدعی قهرمانیست و هیچ نشانی از آن ندارد.

 

یحیی گل‌محمدی

شوکی که یحیی برای نبرد برابر الشارجه در نظر دارد، ایجاد تغییر در ترکیب اصلی خود است، اما آیا این شوک به حد کافی برای بازگرداندن روحیۀ سرخ‌ها کافی خواهد بود یا نتیجه‌ای بالعکس را خواهد داد؟!

نظر شما