شناسهٔ خبر: 38242918 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

کشف بیش از 38 هزار عدد انواع مواد محترقه در تهران

حوادث رکنا: رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از38 هزار عدد انواع مواد محترقه و اقلام ممنوعه در بازرسی از انباری در حوالی خیابان 17شهریور خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش رکنا، سرهنگ "سعید راستی"در تشریح این خبر،گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در حوالی خیابان 17شهریور در یک واحد انباری اقدام به تهیه، دپو و توزیع مقادیر زیادی مواد محترقه می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرارگرفت.

وی با بیان اینکه پس از حصول اطمنیان از صحت این موضوع و اخذ دستور قضایی، مأموران در صبح روزشنبه بیست و ششم بهمن ماه در عملیاتی ضربتی به محل مورد نظر عازم شدند، افزود: در بازرسی از این انباری 38750 عددانواع مواد محترقه و تعداد زیادی اقلام ممنوع کشف شد.

«راستی»بیان داشت:کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود 800میلیون ریال برآورد کرده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه وپلمپ محل مذکور،بیان داشت: متهم پس از تحویل به مقام قضائی با قرار مناسب روانه زندان شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فعالیت های غیرقانونی سودجویان جهت تهیه و نگهداری انواع مواد محترقه برای مراسم چهارشنبه آخر سال، از عموم شهروندان خواست: هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند . #برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظر شما