شناسهٔ خبر: 38242910 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

نفرات برتر راند دوم موتورسواری بانوان و راند سوم آقایان مشخص شدند

آخرین جمعه ماه بهمن مسابقات موتورسواری بانوان و آقایان در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دومین مرحله از مسابقات موتور ریس بانوان و سومین راند مسابقات آقایان که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود، از ساعت ۱۰ صبح جمعه (۲۵ بهمن) آغاز شد.

در این رقابت ابتدا بانوان موتورسوار در سه کلاس ۱۲۵،۲۵۰ و مینی جی پی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در ادامه و از ساعت ۱۳/۰۰ نیز رقابت میان آقایان موتورسوار شروع شد.

 این رقابت‌ها با حضور ۱۰۰ شرکت‌کننده از ۷ استان کشور برگزار شد.

در این مسابقه علاوه بر کلاس های ۱۲۵، ۲۵۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی، کلاس‌های دیگری هم از جمله استریت، ۲۵۰ سی سی همگانی، مینی جی پی و ۱۰۰۰ گروه B نیز حضور داشتند.

***نتایج کلاس بانوان:

  •  کلاس ۱۲۵ سی سی                                                                             

 ۱-مرضیه رحمتی، تهران

۲-نیلوفر رویت‌وند،  البرز

۳-باران هادی‌زاده،  تهران                                                            

  •  کلاس مینی جی پی                                                                

 ۱-مریم طلایی، آیلند

۲-نیلوفر رویت‌وند، البرز

۳-سمیه همتی، تهران                                                                     

  •  کلاس ۲۵۰ سی سی

۱-بهناز شفیعی  تهران

۲-آزاده گیلانی، گیلان

 ۳-مریم طلایی، آیلند

***نتایج کلاس آقایان: ​

  • کلاس ۲۵۰ سی سی همگانی

۱-علیرضا ترشیزی تهران

۲-میثم جمعه‌پور تهران

۳-مهدی یاراحمدی تهران

  • کلاس ۲۵۰ سی سی قهرمانی

۱-محمد امین کارخانه تهران

۲-سید مهدی عسگری تهران

۳-محمود کهنی تهران

  • کلاس ۱۲۵ سی سی قهرمانی

۱-علیرضا برقمدی تهران

۲- حسین برومند خراسان رضوی

۳-ابراهیم کلبادی از مازندران

  • کلاس ۱۰۰۰ B  سی سی

۱-حسین خانلو تهران

۲-محمدرضا ضیایی اصفهان

۳-محمد شهریاری البرز

  • کلاس استریت

۱-حسین شیخ بهایی از خراسان رضوی

۲-محمدرضا سالاری تهران

۳-سید علی میراحمدی تهران

  • کلاس مینی جی پی

۱-حسین برومند خراسان رضوی

۲-میلاد پیل‌کن خراسان رضوی

۳-سعید قربانزاد خراسان جنوبی

  • کلاس ۱۰۰۰ سی سی قهرمانی

۱-مهدی جابری تهران

۲-حمید محسنی تهران

۳-محسن مرگن تهران

نتایج کلاس ۶۰۰ سی سی قهرمانی بعد از بررسی اعتراضات مشخص خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظر شما