شناسهٔ خبر: 38242820 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

با صدور اطلاعیه‌ای انجام شد؛

انصراف مهدی وکیل‌پور از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، مهدی وکیل‌پور، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از انصراف خود از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است.

اینجانب فرزند جنوب شهر و زادگاه مردانگی و وفاداری به اسلام و انقلاب-منطقه دارالشهدای تهران-در مسیر تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و با هدف مطالبه راهکارهای اجرایی برای حل مشکلات مردم و تحقق آرمان‌های مستضعفین جامعه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردم. در این مسیر با توکل بر خدا و اتکا به نیروی جوانی خویشتن و حمایت جمعی از جوانان نخبه و انقلابی بر مبنای اصل تکلیف، برنامه‌های خود را برای تشکیل مجلسی کارآمد تقدیم ائتلاف نیروهای انقلاب نمودم.

در این مسیر برای به ثمر رسیدن طرح‌ها و برنامه‌ها با عزمی راسخ‌تر از قبل در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی حاضر خواهم بود و معتقدم می‌توان در مسیر اعتلا و پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های دیگر برای خدمت به مردم و کشور تلاش نمود.

علی‌رغم انتقادات وارده فراوان به مدل وحدت در شورای ائتلاف و سبک مدیریت ضعیف آن که طرح این مسائل را در شرایط فعلی به مصلحت نیروهای انقلاب نمی‌دانم و از آن عبور می‌کنم. اعلام می‌کنم بی‌مهری‌های صورت‌گرفته، ذره‌ای از ارادت و تلاش ما برای موفقیت جبهه انقلاب کم نمی‌کند.

از عموم برادران و خواهرانم، به خصوص جوان‌های مؤمن و انقلابی، معتمدین و نخبگان در محلات جنوب شهر تهران و همشهریان آذری و ترک‌زبانم که در این مدت نسب به حقیر محبت داشتند صمیمانه سپاسگزارم.

در پایان ضمن دعوت از عموم مردم برای خلق یک حماسه پرشور در انتخابات دوم اسفند ماه، امیدوارم برای پیشرفت ایران و رونق زندگی مردم، لیست ایران سربلند در انتخابات پیروز شود تا نقطه آغازی برای تغییر وضع موجود و نقطه پایانی بر دولت بی‌تدبیر و مأیوس امید باشد. همچنین در مسیر کمک به وحدت و انسجام نیروهای ارزشی و اصولگرا به نفع لیست ائتلاف شورای انقلاب (ایران سربلند) از حضور در انتخابات انصراف می‌دهم.

و من الله التوفیق
مهدی وکیل پور
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

انتهای پیام/4079/

نظر شما