شناسهٔ خبر: 38221705 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

نماینده اصلاح‌طلب:‌ اصلاح‌طلبی تبدیل به پوسته‌ شیک با افکار انحصارطلب شده است

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: متاسفانه اصلاح‌طلبی تبدیل به پوسته شیک و خوش ظاهری شده که در عمق آن همان تفکرات انحصار طلبی و متصلبانه وجود دارد.

صاحب‌خبر -

داود محمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اینکه یک عده خود را پدر خوانده اصلاحات دانسته و تحمیل سلیقه و علائق شخصی خود را در تصمیم گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها وحی منزل می‌دانند عین استبداد و تمامیت خواهی است.

وی افزود: متاسفانه اصلاح‌طلبی تبدیل به پوسته شیک و خوش ظاهری شده که در عمق آن همان تفکرات انحصار طلبی و متصلبانه وجود دارد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: اینکه در مسیر و روند یک پدیده اجتماعی سیاسی برخی خود را ذی نفع نداسته و افراد منتصب به خود و یا خود را محروم می‌بینند، همین عامل موجب بروز و ظهور رفتارهای غیر مدنی و به دور از اصلاح‌طلبی می‌کند.

محمدی همچنین خاطرنشان کرد: رشد و گسترش تفکر هر کسی که با من است اصلاح‌طلب است در غیر این صورت باید با انواع و اقسام تهمت‌ها و تخریب‌ها از دایره اصلاح‌طلبی حذف شود؛ گواه روشنی است بر رشد قارچ گونه تفکر پدر خواندگی و موروثی خواندن و دیدن جریان اصلاح‌طلبی در کشور است.

وی بیان کرد: سالهاست که شعار اصلاح اصلاح‌طلبی و تغییرات مطلوب در روندحرکتی جریان اصلاحات از سوی دلسوزان و روشنفکران باتجربه پیگیری می شود، اما همین تعداد محدود اما موثر در ساختار و بدنه جریان اصلاحات همچون کاسبان تحریم با هر گونه تحول و تغییر در جریان اصلاح‌طلبی مخالف هستند.

انتهای پیام/

نظر شما