شناسهٔ خبر: 38218194 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

در گفتگو با میزان مطرح شد

جزئیاتی از زمان دقیق افتتاح متروی پردیس

خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت عمران پردیس، به خریداران مسکن در پردیس توصیه کرد که به هیچ عنوان واحدهایشان نفروشند و افزود: تا آخر سال ۹۸ کلنگ متروی پردیس زده خواهد شد.

صاحب‌خبر -

سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، به خریداران مسکن در پردیس توصیه کرد که به هیچ عنوان واحدهایشان نفروشند و افزود: تا آخر سال ۹۸ کلنگ متروی پردیس زده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در ادامه پیش بینی کرد که تا ۳ سال آینده متروی پردیس افتتاح خواهد شد و شهروندان پردیسی مترو سوار خواهند شد.

اقدامات دادستان، مسکن پردیس را ساماندهی کرد

وی ادامه از تلاش‌های دادستان برای ساماندهی بازار مسکن پردیس تقدیر کرد و افزود: با ورود دادستان پردیس دلالی مسکن در پردیس ساماندهی شد، علاوه بر این با تلاش‌های این مقام قضایی قرارداد ۱۶ هزار سازنده کم کار پروژه‌های پردیس اقاله و یا فسخ شد.

هدایت در ادامه با اشاره به بازدید‌های متعدد دادستان پردیس از پروژه‌های مسکن پردیس، بیان کرد: پروژه‌هایی در پردیس وجود داشت که ۵ سال ساخت آن متوقف شده بود با ورود و نظارت دادستان پردیس تمامی پروژه‌های پردیس تعیین تکلیف شد و هم اکنون فضای مناسبی در بازار مسکن پردیس حکم فرماست و قیمت‌ها به ثبات رسیده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در خاتمه مجددا به پردیس نشینان توصیه کرد که به هیچ عنوان خانه هایشان را نفروشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما