شناسهٔ خبر: 37803334 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

دی‌بیاسی هم اضافه شد/نکونام و اسکوچیچ گزینه های غیرمنتظره

دنیای ورزش تورنتو نوشت: در حال حاضر علی دایی و امیر قلعه‌نویی گزینه‌های نهایی نیمکت تیم ملی هستند ولی ممکن است نفراتی چون دی‌بیاسی، اسکوچیچ و نکونام هم به جمع گزینه‌ها اضافه شوند.

صاحب‌خبر -

ظاهرا انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به مراحل پایانی خود رسیده و گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی ‌و علی دایی دو گزینه نهایی فدراسیون برای نشستن روی نیمکت تیم ملی برای ادامه حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هستند.

با این حال این دو نفر هم مشکلاتی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی دارند و ممکن است حضورشان در لحظات آخر منتفی شود و در این صورت فدراسیون باید به سراغ گزینه‌های بعدی برود. در این بین رسانه‌های ایتالیایی از جیانی دی‌بیاسی به عنوان گزینه جدید نیمکت تیم ملی نام می‌برند که ممکن است جانشین ویلموتس شود ولی با توجه به اینکه در شرایط کنونی آوردن سرمربی از خارج خیلی برای فدراسیون آسان نیست، نفراتی چون اسکوچیچ که با نفت عالی نتیجه گرفته و جواد نکونام که در فولاد خوب کار کرده مطرح می‌شوند.

به خصوص نکونام که در گذشته هم دستیار کی‌روش بود و با توجه به ارتباط نزدیکی که با اغلب بازیکنان تیم ملی دارد و نتایج‌ خوبی که که در دو سال اخیر گرفته، می‌تواند یک‌ گزینه جدی برای چهار بازی آینده تیم ملی در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

255 41

نظر شما