شناسهٔ خبر: 37801276 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

نتانیاهو از نتایج سفر رهبران جهان به قدس ناخرسند است

به اعتقاد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، حضور چندین رهبر و شخصیت برجسته جهان در قدس هیچ نتیجه‌ای در رابطه با بزرگ‌ترین دغدغه تل‌آویو یعنی ایران در بر نداشته است.

صاحب‌خبر -

اعتمادآنلاین| به اعتقاد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، حضور چندین رهبر و شخصیت برجسته جهان در قدس هیچ نتیجه‌ای در رابطه با بزرگ‌ترین دغدغه تل‌آویو یعنی ایران در بر نداشته است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پایان مراسمی در قدس، که شماری از رهبران جهان از جمله ولادیمیر پوتین و امانوئل مکرون رؤسای جمهور روسیه و فرانسه در آن حضور داشتند، اعتراف کرد هیچ یک از این مسئولان حاضر نشدند موضع قاطعی را در قبال ایران ابراز کنند.

 

نتانیاهو که در آستانه انتخابات کنست به شدت در تکاپوی کسب آرای جامعه صهیونیستی است، اعتراف کرد از اینکه رژیمش نتوانست از فرصت پیش‌آمده برای رسیدن به موضع متحد و قاطعی علیه ایران بهره‌مند شود ناخرسند است.

 

او ایران را دشمن‌ترین کشور یهودیان توصیف کرد و مدعی شد تهران به دنبال توسعه سلاح هسته‌ای برای از بین بردن تنها دولت یهودی جهان است؛ او در واقع تلویحاً از اینکه رهبران کشورهای جهان، طی این مراسم در فلسطین اشغالی، حاضر به موضع‌گیری علیه ایران نشدند ابراز ناخرسندی کرد.

برچسب‌ها:

نظر شما