شناسهٔ خبر: 37772954 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خبر داد:

کمک به ساخت مسکن محرومان کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در صورتی که افراد کم بضاعت فاقد مسکن، زمین داشته باشند، آمادگی داریم که هم تسهیلات پرداخت کنیم و هم در ساخت و ساز به آنها کمک کنیم.

صاحب‌خبر -
صراط:

سردار غلامرضا سلیمانی، عصر چهارشنبه در حاشیه افتتاح کارگاه اقتصاد مقاومتی، کارگاه جدول زنی و کارگاه اشتغالزایی خیاطی در روستای شرف‌آباد در حاشیه شهر کرمان اظهار داشت: به افراد کم بضاعت فاقد مسکن در صورت داشتن زمین آمادگی داریم که هم تسهیلات پرداخت کنیم و هم به آنها برای ساخت و ساز کمک کنیم.

به گزارش مهر وی بیان کرد: مسکن برای افراد کم بضاعت مناطق محروم که زیر پوشش نهادهای بهزیستی و کمیته امداد نباشند در قالب طرح مسکن محرومان تأمین خواهد شد.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: این افراد توسط سپاه استان شناسایی می‌شوند و ما به آنها کمک خواهیم کرد و بهتر است این طرح به برنامه تبدیل و تعداد زمین‌های آماده مشخص و اعلام شود.

سلیمانی با اشاره به اشتغال افراد در این منطقه خاطرنشان کرد: مشاغل ایجاد شده در این منطقه باید پایدار باشند لذا باید طرح‌هایی ارائه شود که پایداری داشته باشند و در چرخه اقتصاد استان به سرعت مطرح شوند و تولیدات بازار خرید داشته باشند.

وی در مورد چمن مصنوعی برای زمین ورزشی این منطقه نیز اظهار داشت: چون به مردم قول داده شده حتماً بودجه آن پرداخت خواهد شد.

سلیمانی همچنین ضمن بهره‌برداری از کارگاه خیاطی منطقه قول مساعد داد تا با قرار دادن تسهیلات مناسب مشکلات این کارگاه را برطرف کند.

رئیس بسیج مستضعفین کشور امروز همچنین از خانه عالم و زمین ورزشی روباز در روستای شرف آباد کرمان بازدید به عمل آورد.

نظر شما