شناسهٔ خبر: 37727888 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

افشای حضور افراد نفوذی در تظاهرات لبنان

در جلسه‌ اضطراری امروز لبنان که با حضور میشل عون، رئیس‌جمهور و فرماندهان امنیتی برگزار شد، اعلام شد تعدادی نفوذی با حضور در تظاهرات این کشور جو را متشنج کرده و آشوب به راه انداخته‌اند.

صاحب‌خبر -

افشای حضور افراد نفوذی در تظاهرات لبنانبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری النشره، در جلسه‌ای که امروز با حضور رئیس‌جمهور و فرماندهان امنیتی لبنان برگزار شد، اعلام شد تعدادی نفوذی با حضور در تظاهرات این کشور جو را متشنج کرده و آشوب به راه انداخته‌اند.

طبق اعلام پایگاه خبری النشره، منابع آگاه فاش کردند در نشست امنیتی که در کاخ بعبدا به ریاست میشل عون، رئیس جمهور لبنان برگزار شد، سران امنیتی، گزارش‌هایی از تحولاتی که پس از تاریخ ۱۷ اکتبر تا امروز رخ داده را ارائه دادند که این گزارشها، از حضور افرادی نفوذی در صفوف تظاهرکنندگان حکایت داشت که به اقدامات آشوبگرانه و آسیب رساندن به نیرو‌های امنیتی دست زده اند.

این منابع همچنین اعلام کردند بحث و بررسی‌هایی در خصوص اقداماتی که قرار است سران امنیتی آن را انجام دهند، صورت گرفت؛ همچنانکه مقرر شد تا از تظاهرات مسالمت آمیز حمایت شود.

در این جلسه همچنین مقرر شد از تمامی دارایی‌های عمومی و خصوصی طبق اقدامات مشخصی حفاظت شده و نیز از اقدامات گروه‌های خرابکاری که اطلاعات آن‌ها در دست دستگاه‌های امنیتی است، جلوگیری به عمل آمده و با دستگاه‌های قضایی برای اجرای قوانین هماهنگی به عمل آید.

به گفته این منابع، میشل عون، رئیس جمهور لبنان خواهان هماهنگی میان دستگاه‌های امنیتی از طریق یک اتاق عملیات مشترک شد.

انتهای پیام/

نظر شما