شناسهٔ خبر: 37649646 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

پلی آف لیگ برتر فوتسال| هفته جنجالی در دور رفت/ توقف مس مدعی در اهواز

مرحله رفت پلی آف لیگ برتر فوتسال امروز در حالی با 4 دیدار برگزار شد که 3 بازی آن حواشی و جنجالهای زیادی داشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس  مرحله  رفت پلی آف لیگ برتر فوتسال امروز با انجام 4 دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد و مثل همیشه حواشی فراوانی داشت.

حفاری اهواز 6 - مس سونگون 5
در حساسترین دیدار این مرحله، مس سونگون مدافع قهرمانی به مصاف حفاری اهواز رفت و این در حالی بود که در بازی برگشت حفاری توانسته بود این تیم را شکست دهد. 
مسی ها که برای انتقام بازی برگشت پای در زمین حفاری گذاشته بودند، نتوانستند انتقام بازی برگشت را بگیرند و در نتیجه این بازی  جنجالی در وقت قانونی  با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید و در ضربات پنالتی در نهایت حفاری 6 بر 5 مس را شکست داد.
نکته جالب این دیدار  پس از اعلام تکرار ضربه پنالتی از سوی داوران به نفع حفاری، حامد نجفی مدیرعامل تیم مس در درون زمین بازی حضور یافت و نسبت به  تصمیم داور شدیدا اعتراض کرد. در این بازی مهدی جاوید بازیکن مس و آقای گل لیگ برتر و مصطفی طیبی بازیکن حفاری از زمین بازی توسط داور اخراج شدند. 

ستارگان ورامین 3 - شهروند ساری یک
در ورامین ستارگان این شهر که امسال نتایج قابل قبولی در لیگ کسب کرده و به عنوان تیم پنجم به این مرحله صعود کرده اند، میزبان تیم رده چهارمی شهروند ساری بودند و در نهایت میهمان خود را با شکست بدرقه کردند. این بازی هم مثل بازی حفاری مس به یک بازی جنجالی تبدیل شد. 
در این بازی رضا لک سرمربی شهروند با کادر فنی ستارگان  درگیر شد و از یک طرف هوادران ستارگان با پرتاپ اشیا به داخل زمین و حضور در زمین بازیکن شهروند را مصدوم کردند و به خاطر اتفاقات رخ داده چند بار توسط داور این بازی متوقف شد. 

سوهان محمدسیما 2 - گیتی پسند 6
در قم تیم آماده و مدعی گیتی پسند تیمی که بیش از هر تیم دیگر به دنبال قهرمانی در لیگ است، مهمان سوهان محمدسیما بود که با کادر فنی جدید خود به عنوان یک تیم مدعی خود را در لیگ نشان داده است. در پایان گیتی پسند توانست 6 بر 2 محمدسیما را شکست دهد. 
  این دیدار حواشی زیادی داشت. ظرفیت سالن حیدریان قم یک ساعت قبل از این دیدار پر شد و بیش از هزار تماشاگر پشت درب های سالن حیدریان قم ماندند. رختکن تیم فوتسال گیتی پسند دیرهنگام به تیم‌ها تحویل داده شد و به دلیل اخطارها و پنالتی گرفته شده برای محمدسیما کادر فنی گیتی پسند نسبت به تصمیمات داور بازی اعتراض شدید داشتند.

سن ایچ ساوه 4 - فرش آرا مشهد 2
در ساوه تیم سن‌ایچ این شهر میزبان فرش‌آرا مشهد بود. فرش آرا با نتایج خوبی که در لیگ کسب کرده و توانسته بود تا رده سوم جدول صعود کند اما در این بازی مغلوب ساوجی‌ها شد  و سن ایچ 4 بر 2 این تیم را شکست داد. نکته جالب اینکه این بازی حواشی خاصی نسبت به سایر بازی‌های امروز نداشت.

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر است:

سوهان محمدسیما 2 - گیتی پسند 6
ستارگان ورامین 3 - شهروند ساری یک
سن ایچ ساوه 4 - فرش آرا مشهد 2
حفاری خوزستان 6 - مس سونگون 5

انتهای پیام/

نظر شما