شناسهٔ خبر: 37649557 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

شروع امیدوارکننده پارس جم برای نیم‌فصل دوم (عکس)

هومن افاضلی در بازگشت دوباره به لیگ برتر، امیدوار است موفق شود با پارس جنوبی به نتایج خوبی دست یابد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی جم در سومین فصل حضورش در لیگ برتر، اکنون با سومین سرمربی کارش را دنبال خواهد کرد. بعد از صعود با مهدی تارتار و در شرایطی که هنوز اوضاع برای این تیم نفتی آنچنان از حیث مالی بد نبود، آنها شروعی خوب در لیگ برتر داشتند و در ادامه اما با بدتر شدن اوضاع روند نزولی تیم شکل گرفت. در ابتدای فصل این فراز کمالوند بود که با تجربه سال‌ها حضور در لیگ برتر با تیم‌های تراکتور، نفت آبادان، گسترش فولاد و... به عنوان سرمربی جدید طلایی پوشان کار را آغاز کرد و البته این مربی نیز نتوانست تاب مشکلات مالی پارس جنوبی را بیاورد و در نهایت در پایان نیم فصل تصمیم به جدایی گرفت.


اکنون پارس جنوبی با سومین مربی خود در تاریخ حضورش در لیگ برتر کار را آغاز کرده است. سرمربی 48 ساله تازه وارد پارس جنوبی اکنون فارغ از تمامی مشکلات که بیشتر آنها مالی است به دنبال این است تا تیمش را به موفقیت بزرگی در ادامه فصل نزدیک کند. آنها در ابتدای نقل و انتقالات با جذب 5 بازیکن جدید و در شرایطی که مهدی ترکمان را به عنوان یکی از ستاره‌های موفق این فصل از دست داده بودند، به کار خود در جذب بازیکن پایان دادند. افاضلی که از زمان حضور در تیم ملی و در کنار بلاژویچ چهره شد، بعد از آن در دوران مربیگری برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی نیز به این همکاری ادامه داد. او اکنون بعد از سال‌ها مربیگری مستقل در تیم‌های صبای قم، نفت تهران، تیم امید ایران، اروند خرمشهر این بار هدایت پارس جنوبی را عهده‌دار شده و باید دید قادر خواهد بود این تیم را از جمع کاندیداهای سقوط دور و حضورشان در فصل آینده لیگ برتر را قطعی کند یا خیر.

 

 


تیم تحت هدایت پارس جنوبی توسط هومن افاضلی امروز در اولین گام آماده سازی خود و در شرایطی که بازیکنان تازه وارد آن تنها دو جلسه تمرینی سنگین و پرفشار را با این تیم دنبال کرده بودند و نفرات قبلی نیز با توجه به مشکلات مالی و ... حضور کاملی در تمرینات آماده سازی چند روز اخیر نداشتند، مقابل سپاهان نمایش قابل قبولی از خود به جا گذاشت و توانست مدعی این فصل را با تک گل مهاجم تازه به خدمت گرفته شده (امین منوچهری) شکست دهد. بردی که می‌تواند اعتمادبنفس ویژه‌ای به طلایی پوشان جمی در ادامه مسیر و شروع رسمی مسابقات در نیم فصل دوم برای رهایی از خطر سقوط بدهد. مطمئنا آماده سازی کامل بازیکنان و خارج شدن از فشار تمرینات بدنسازی، باعث خواهد شد تا آنها تحت هدایت افاضلی به عملکرد بهتری در ادامه فصل دست یابند و با همراهی و حمایت هواداران بار دیگر به دنبال دستیابی به رتبه‌ مناسبی در جدول باشند.

 

 

 

نظر شما