شناسهٔ خبر: 37649548 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

پیش بازی شاهین بوشهر-شهرخودرو؛ رونمایی از مدل جدید شهرخودرو در بوشهر

در آغاز هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، شاهین و شهرخودرو به مصاف هم خواهند رفت.

صاحب‌خبر -

طرفداری – در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و از هفته هفدهم، دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و شهرخودرو به مصاف هم خواهند رفت.

هفته هفدهم لیگ برتر
شاهین شهرداری بوشهر – شهرخودرو
جمعه 27 دی 1398 ساعت 14
داور: سیدعلی اصغر مومنی
کمک ها: محمد عطایی – فرهاد فرهادپور
کمک داوران اضافی: رضا عادل – امیرسامان سلطانی
داور چهارم: محمد هاشمی نسب

پیش بازی

با آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، شاهین شهرداری بوشهر میزبان شهرخودرو خواهد بود. در شرایطی که استقلال و شهرخودرو باید در پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف حریفان خود روند، دیدار آبی پوشان پایتخت لغو شد اما جدال شهرخودرو برابر شاهین طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.
گفته می شود شاهینی ها دیرتر از زمان مقرر، درخواست لغو مسابقه را داده اند و به همین دلیل این دیدار به تعویق نیفتاد. شاهین در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر، نتوانست بردی را کسب کند و با ثبت آمار 33 گل خورده، ضعیف ترین خط دفاعی لیگ را از آن خود کرد. در فاز هجومی نیز این تیم آمار چندان دلچسبی نداشت و تنها 8 بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شد.
در سوی مقابل با پیوستن یحیی گل محمدی به پرسپولیس و جدایی اش از تیم شهرخودرو، مجتبی سرآسیایی هدایت این تیم مشهدی را عهده دار خواهد بود و باید دید وی در نخستین حضورش، چه عملکردی خواهد داشت. با توجه به اینکه شهرخودرو در پلی آف آسیا نیز رقابت حساسی خواهد داشت، باید دید می تواند در جدال با تیم قعرنشین لیگ برتر نتیجه لازم را کسب کند یا اوضاع به شکل دیگری رقم خواهد خورد. شهرخودرو در طی 16 هفته گذشته موفق به کسب 28 امتیاز شده و در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار گرفته است.

گفتنی است دیدار رفت دو تیم با نتیجه 2 بر 1 به سود شهرخودرو به اتمام رسیده بود.

نشست خبری مربیان

میشو کریستوویچ: زمان کافی برای آماده سازی نداشتیم؛ ماندن شاهین بوشهر در لیگ برتر متکی به من نیست

سرآسیایی: شاهین تیم دست‌ و پا بسته‌ای نیست؛ زمان کمی برای آماده‌سازی داشتیم

نظر شما