شناسهٔ خبر: 37649541 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

علی قاسمی بعد از ۳۲ سال رنج جانبازی آسمانی شد

جانباز علی قاسمی ساکن بندر امام خمینی بعد از گذشت ۳۲ سال تحمل رنج و سختی ضایعه نخاعی با شهد شهادت به همرزمان شهیدش پیوست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر امام (ره)، جانباز علی قاسمی در سال 66 در منطقه ماووت از ناحیه نخاع جانباز شدند و بعد از 32 تحمل رنج و مشقت‌های فراوان در 25 دی ماه 98 به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید قاسمی از سال 59 تا 66 در جبهه حق علیه باطل به عنوان داوطلب و بسیجی در جنگ تحمیلی حضور داشتند. مراسم تشییع و تدفین شهید فقید ساعت 9 صبح روز جمعه 27 بهمن ماه با حضور مردم قدرشناس از مقابل حسینیه عاشقان ثارالله تا مسجد جامع شروع و تقدیم خاک مبارک گلزار شهدای بهشت سجادی بندر امام خمینی می‌شود.

 
عملیات‌ بیت‌ المقدس‌2 با رمز «یا زهرا (سلام‌ الله‌ علیها)» در ساعت‌1 و 15 دقیقه‌ 25 دی‌ ماه‌ 1366 برای‌ آزاد سازی‌ ارتفاعات‌ غرب‌ شهر ماووت‌ عراق‌ در منطقه‌ای‌ به‌ وسعت ‌130 کیلومترمربع‌ آغاز شد و این عملیات در سخت‌ترین‌ وضعیت‌ جوی‌ در میان‌ برف‌ و سرما توسط‌ یگان‌های‌ سپاه‌ ادامه‌ پیدا کرد.

این عملیات در محور ارتفاع قمیش در منطقه عملیاتی سلیمانیه عراق به صورت گسترده به فرماندهی سپاه و با حضور رزمندگان اسلام انجام شد.

این عملیات تا روز دوم بهمن سال 66 درمنطقه عمومی ارتفاعات قمیش و سلیمانیه با فرماندهی سپاه ادامه یافت که ازنوع هجوم سپاهیان اسلام علیه دشمن بعثی بود.

انتهای پیام/338/ ع

نظر شما