شناسهٔ خبر: 37649537 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

تیم آفرود جمعیت هلال احمر به کمک مردم سیل زدگان شرق هرمزگان آمدند

بندرعباس - داوطلبان هلال احمر عضو هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان جهت امدادرسانی به سیل زدگان عازم شرق هرمزگان شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، به دلیل بارش‌های شدید و وقوع سیل در شهرستان‌های بشاگرد و جاسک تیم خودروهای آفرود هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان به منظور تسریع در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان به مناطق سیل زده اعزام شدند.

براساس این گزارش به دلیل مسدود شدن برخی راههای ارتباطی شرق هرمزگان و قابلیت مناسب خودروهای آفرود برای تردد در مناطق صعب العبور ،۴ تیم از کلوپ سافاری و گردشگری استان با هماهنگی جمعیت هلال احمر استان جهت امدادرسانی عازم مناطق سیل زده شد.

گفتنی است؛ این تیم متشکل از ۴ دستگاه خودرو به همراه شش نفر داوطلب و یک نفر پزشک متخصص جهت امدادرسانی، توزیع و تقسیم اقلام امدادی به شهرستان‌های جاسک و بشاگرد اعزام شدند.

به دلیل مسدود شدن راههای ارتباطی شهرستان بشاگرد، تیم‌های آفرود با حضور در بخش گافروپارامون نسبت به جابجایی خانواده‌های گرفتار در محاصره سیلاب اقدام کردند که دراین بین یک کودک بیمار نیز جهت درمان به مراکز درمانی اعزام شد.

توزیع اقلام امدادی بین حادثه دیدگان روستاهای جاسک و تاکنون ویزیت بیش از ۳۰ بیمار توسط پزشک اعزامی داوطلب جمعیت هلال احمر از دیگر اقدامات اعضای هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان در مناطق سیل زده است.

نظر شما