شناسهٔ خبر: 37642568 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:

ارسال چهارمین محموله امدادی خراسان جنوبی به سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: چهارمین محموله امدادی خراسان جنوبی شامل کمک‌های مردمی از بیرجند و قاین  به سمت سیستان و بلوچستان ارسال شد.

صاحب‌خبر -

محمدرحیم‌ شهریاری، امروز پنج‌شنبه 26 دی، در جمع خبرنگاران از ارسال چهارمین محموله کمک رسانی به سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: این محموله شامل مواد شوینده، آب میوه و آب معدنی بوده که توسط خیرین به سیل‌زدگان اهدا شده است.

وی ارزش ریالی این کالاها را بیش از ۸۵ میلیون تومان دانست و اظهار کرد: همچنین این کالاها توسط سه دستگاه کامیون از قاین و بیرجند بارگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، شهریاری با ابراز خرسندی از مشارکت مردم و خیرین در کمک به آسیب دیدگان سیل در سیستان و بلوچستان بیان کرد: تاکنون سه محموله شامل چادر، مواد غذایی، موکت و غیره به این منطقه ارسال شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: همچنین سومین محموله امدادی هلال احمر خراسان جنوبی طی امروز در انبارهای امدادی چابهار تخلیه می شود.

شهریاری خواستار همکاری هر چه بیشتر مردم در امر کمک رسانی‌ها شد و گفت: هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را برای کمک به سیل‌زدگان به پایگاه‌ها و شعب هلال احمر تحویل دهند.

وی ادامه داد: همچنین شهروندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی یادآور شد: شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما