شناسهٔ خبر: 37606667 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری:

سارق خودرو در شهرکرد دستگیر شد

شهرکرد- فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری ازدستگیری سارق خودرو و کشف ۲۵ فقره سرقت در شهرکرد خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامعباس غلامزاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در سطح شهرستان شهرکرد رسیدگی موضوع به صورت جد در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی سرانجام مخفیگاه یکی از سارقان در یکی از استان‌های همجوار شناسایی که ضمن اخذ نیابت قضائی تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان با رعایت تمامی جوانب احتیاط به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: فرد سارق که متوجه حضور مأموران شده بود، با پناه گرفتن اقدام به تیراندازی کرد که مأموران ضمن رعایت قانون به کارگیری سلاح و هشدارهای لازم سرانجام وی در این درگیری مجروح و سریعاً به بیمارستان اعزام که براثر شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

غلامزاده با اشاره به کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز به همراه تعدادی فشنگ در عملیات درگیری با این سارق مسلح، بیان کرد: در بازرسی از محل اختفا متهم اموال مسروقه شامل یک دستگاه گوشی تلفن همراه، لوازم و قطعات خودرو، لاستیک، پخش خودرو، زنجیر چرخ، انواع آچار، جعبه ابزار، هیلتی و.. نیز کشف شد.

نظر شما