شناسهٔ خبر: 37393897 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

محمد بلبلی:

حضور در تیم استقلال چیز کمی نیست

درنهایت محرومیت محمد بلبلی مهاجم جوان شمالی استقلال که با حرف‌وحدیث‌های فراوانی به استقلال پیوست به اتمام رسید و این بازیکن می‌تواند در صورت صلاحدید کادر فنی برای استقلال به میدان برود.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

 درنهایت محرومیت محمد بلبلی مهاجم جوان شمالی استقلال که با حرف‌وحدیث‌های فراوانی به استقلال پیوست به اتمام رسید و این بازیکن می‌تواند در صورت صلاحدید کادر فنی برای استقلال به میدان برود.

اخبار ورزشی- بلبلی ابتدا در خصوص محرومیتش گفت: «دوران بسیار سختی بود و طبیعتاً برای هر فوتبالیستی نمی‌تواند دوران خوبی تلقی شود اما همان‌طور که می‌دانید من هنوز بازیکن جوانی هستم و فرصت بسیار زیادی دارم برای اینکه بتوانم خودم را به‌عنوان یک بازیکن شاخص مطرح کنم. اما همان‌طور که گفتم هرروز برای من به امید اینکه برای استقلال به میدان بروم طی شد و حالا با تمام انگیزه در خدمت تیم محبوبم هستم.»

او در خصوص اینکه استقلال صاحب پرقدرت‌ترین خط حمله لیگ برتر است و رقابت با مهاجمان این تیم بسیار سخت است اظهار داشت: «من بهتر از هرکسی می‌دانم که در چه تیمی پا گذاشتم و از روز اول هم می‌دانستم باید برای حضور در ترکیب ثابت تیم باید بجنگم والان هم هیچ‌چیزی تغییر نکرده و منتظر اولین فرصت هستم تا بتوانم مدتی را که در محرومیت از دست دادم جبران کنم. ضمن اینکه این را هم بگویم که مهم‌تر از بازی کردن من و قبل از هر چیزی موفقیت استقلال است که در اولویت قرار دارد.»

وی درهمین رابطه افزود: به‌هرحال بازی کردن بازیکن جوان به نسبت یک بازیکن سخت‌تر است و من انگیزه زیادی برای شورع نیم فصل دوم دارم.»

بلبلی در پاسخ به این سؤال که آیا در این مدت تمریناتش را ادامه داده است تصریح کرد: «من تا نیم‌فصل اول در تمام تمرینات آقای استراماچونی حضور داشتم و ایشان در تمام بازی‌های دوستانه از من استفاده می‌کرد و علاوه بر این من همواره تمرینات اختصاصی خودم را فراموش نمی‌کنم و فقط کافی است تا در شرایط مسابقه قرار بگیرم.»

او درباره اینکه ایامی تواند مثل مهدی قائدی به‌عنوان یک بازیکن جوان بدرخشد عنوان کرد: «مهدی از ابتدا هم بازیکن بسیار قابل و بااستعدادی بود و تنها ازلحاظ روحی تا حدی مشکلاتی داشت که با برطرف شدن به آنچه که می‌خواست می‌رسید اما هنوز هم معتقدم ظرفیت او بسیار بیشتر از آن چیزی اسمت که شما در نیم‌فصل اول دیدید.»

بازیکن اسبق سپیدرود رشت در ارتباط با خروج استراماچونی و هدایت فرهاد مجیدی گفت: «همان‌طور که همه دیدند استراماچونی نشان داد چه مربی بزرگی است و درنهایت شرایط به‌گونه‌ای پیش رفت که او مجبور به ترک ایران شد و در حال حاضر هم آقا فرهاد هدایت تیم را برعهده ‌گرفته که من از قبل ارادت خاصی به ایشان داشتم و از اینکه هرروز ایشان را می‌بینیم و شاگرد او هستم افتخار می‌کنم. به‌هرحال من فقط یک بازیکن هستم و وظیفه‌ام صرفاً بازی کردن است و تمرکزم را روی همین اصل قراردادم.»

این بازیکن جوان درباره اینکه صادقانه در این فرصت که اجازه بازی نداشت چه چیزهای را آموخته است بیان کرد: «اگر بگویم درس‌هایی که در این مدت یاد گرفتم شاید با خواندن هیچ کتابی به آن نمی‌رسیدم. در این مدت‌زمان محرومیت چیزهای زیادی قرار گرفتم که زمانی اگر فرصت شد همه آن‌ها را در وقت خودش بازگو خواهم کرد. اما این محرومیت درزمانی خوبی اتفاق افتاد و من هنوز راه زیادی را در پیش رو دارم و کافی است تا قدری به من اعتماد شود تا در کمترین فرصت جواب اعتماد مربیان را بدهم.»

بلبلی در خصوص عدم حضور در تیم امید و نرسیدن به این مسابقات هم گفت: «خب آرزوی هر فوتبالیست جوانی ابتدا حضور یافتن در امید است اما قسمت من نشد. ولی حضور در تیم استقلال چیز کمی نیست که من در این سن به آن نائل شدم و سعی می‌کنم به قسمت پر لیوان نگاه کنم. من با واقعاً سرشار از انگیزه‌ام و کاملاً باهدف به و فوتبالم ادامه می دهم.»

 

نظر شما