شناسهٔ خبر: 36992238 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

واکنش سرمربی یوونتوس به قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس به قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

یوونتوس امروز و در رقابت های سری آ به مصاف اودینزه خواهد رفت و سرمربی رقیب، لوکا گوتی دستیار سابق مائوریتسیو ساری در چلسی است. سرمربی یوونتوس از احتمال از دست دادن امتیاز بعد از بازی های لیگ قهرمانان صحبت کرده و ابراز امیدواری کرد این اتفاق رخ ندهد.

اخبار ورزشی- مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این دیدار گفت: "خطرات افت سطح و از دست دادن امتیاز بعد از بازی های لیگ قهرمانان اروپا از نظر آماری قابل مشاهده است. وقتی دو یا سه بار این اتفاق رخ می دهد نمی توانید در مورد این موضوع تردید داشته باشید.

ما باید متوجه شویم که چرا این امر همچنان ادامه دارد و آن را برطرف می کنیم. شاید به طور ناخودآگاه ذهن ما بعد از کسب چند قهرمانی متوالی در ایتالیا به سمت اهداف دیگر سوق پیدا کند، اما این موضوعی است که باید با آن مبارزه کنیم. اگر قرار است در لیگ قهرمانان اروپا رقابت کنیم، باید این اتفاق در ایتالیا نیز رخ دهد. این که سه تیم ایتالیایی در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان حضور دارند نشانه خوبی است، اما ذهن من تا بعد از بازی درگیر قرعه کشی نخواهد بود.

رویارویی با لوکا گوتی سرمربی اودینزه؟ گوتی بسیار با استعداد است. شایعاتی وجود دارد که من گفته ام گوتی نمی خواهد سرمربی شود، اما به نظر من او بسیار باهوش است. اودینزه می تواند توپ های بلند را به فرصت گلزنی تبدیل کند و ما باید نسبت به این موضوع بااحتیاط عمل کنیم."

 

نظر شما