شناسهٔ خبر: 36991890 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

اولین دوره مسابقات فوتسال المپیاد ورزشی محلات یزد برگزار شد

یزد ـ دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال المپیاد ورزشی محلات یزد با معرفی تیمهای برتر مشخص شدند.

صاحب‌خبر -

محمدفاضل یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اولین مسابقات فوتسال بانوان هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد با حضور ۱۳ تیم برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۱۵۰ فوتسالیست بانوی یزد در این دوره از رقابت ها شرکت کردند.

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد با اشاره به استقبال بسیار خوب ورزشکاران فوتسالیست یزدی در هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد خاطرنشان کرد: می توان استقبال از این مسابقات را توسط بانوان عالی ارزیابی کرد چون در مسابقات استانی در نهایت هشت تیم شرکت می کردند ولی در مسابقات محلات شاهد حضور ۱۳ تیم بودیم.

وی با بیان اینکه دانشکده علوم پزشکی یزد مقام اول این مسابقات را کسب کرد، افزود: تیم غدیر یزد به مقام دوم رسید و گلساپوش یزد هم مقام سوم مسابقات فوتسال بانوان هفتمین المپیاد ورزشی یزد را کسب کرد.

یوسفی اضافه کرد: مسئولان برگزاری این مسابقات از مکان و امکانات برگزاری بسیار راضی بودند و آن را در رده مسابقات استانی دانستند.

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد مدت زمان برگزاری مسابقات فوتسال بانوان المپیاد ورزشی محلات یزد را پنج روز عنوان کرد و ادامه داد: تمامی مسابقات در زمان مقرر برگزار شد و تماشاگران بسیار زیادی برای تماشای مسابقات حضور پیدا می کردند.

نظر شما