شناسهٔ خبر: 36927408 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایران آنلاین | لینک خبر

عامل قتل دختر جوان در قیطریه پای میز محاکمه

پسر جوان که به اتهام قتل یک دختر در بلوار اندرزگو بازداشت شده بود صبح دیروز در جلسه محاکمه اتهام قتل عمد را قبول نکرد.

صاحب‌خبر -

به‌گزارش خبرنگار «ایران»، رسیدگی به این پرونده از حدود دو سال قبل با قتل دختر جوانی در بلوار اندرزگو آغاز شد. مرد جوانی که این ماجرا را به پلیس خبر داده بود گفت: راننده یک خودروی پژو 206 این دختر را با چاقو زد و فرار کرد. سپس وی شماره پلاک خودرو را به مأموران داد و بدین ترتیب چندی بعد متهم و دوستش دستگیر شدند. صبح دیروز متهم به قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. در آغاز جلسه وکیل خانواده مقتول ضمن درخواست قصاص برای راننده پژو گفت: مادر مقتول در امریکا زندگی می‌کند و نتوانست به ایران بیاید اما من به نمایندگی از ایشان برای قاتل دخترش تقاضای قصاص دارم. سپس پسر جوان پای میز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام قتل عمد را قبول نداشت گفت: من از قصد این دختر را نکشتم. آن شب من و دوستم از ورامین برای گردش و تفریح به قیطریه و بلوار اندرزگو رفتیم. ساعتی بعد برای صرف شام به یک رستوران رفته بودیم که متوجه شدم دوستم با یک دختر جوان در حال صحبت است. چند دقیقه بعد هم از من خواست سوئیچ خودروام را به او بدهم تا با آن دختر داخل ماشین صحبت کند. من هم قبول کردم حدود نیم ساعتی که گذشت به سراغشان رفتم که دوستم اصرار کرد بروم و گفت یک ربع دیگر خودش می‌آید اما نیم ساعت دیگر هم گذشت و نیامد من در حالی که عصبانی شده بودم به طرف ماشین رفتم همان موقع دوستم پیاده شد اما دختر جوان همانجا روی صندلی جلو نشسته بود. با دوستم دعوایم شد و از دختر هم خواستم پیاده شود اما او به من گفت تا پولی را که دوستم به او قول داده بود نگیرد پیاده نمی‌شود. بعد هم گفت من به این راحتی سوار خودرو نشده‌ام که حالا به راحتی پیاده شوم بعد از اینکه پولم را دادید باید مرا به خیابان ملاصدرا برسانید چون می‌خواهم به یک میهمانی بروم.

---

متهم در ادامه گفت: با شنیدن حرف‌های این دختر خیلی عصبانی شدم و با چاقویی که در ماشینم بود او را تهدید کردم اما او شروع به داد و فریاد کرد و با من درگیر شد نمی‌دانم چه شد که چاقو به ران پایش خورد. بعد هم وقتی خون را دید از ماشینم پیاده شد و شروع به فریاد زدن کرد و از مردم کمک خواست من هم از ترس فرار کردم. نمی‌دانستم او بر اثر ضربه چاقو فوت می‌کند.
در ادامه جلسه دادگاه قضات با بررسی جواب کارشناسان پزشکی قانونی دریافتند که روی بدن این دختر آثار جراحات دیگری نیز با چاقو وجود داشته و بر اساس نظر کارشناسان قتل عمد تلقی شده است. بدین ترتیب قضات پس از شنیدن دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شدند.

بیشتر بخوانید/محاکمه زن عتیقه فروش به اتهام قتل پرستار مرد

 

کلمات کلیدی

عامل قتل

قیطریه

محاکمه

نظر شما