شناسهٔ خبر: 36895323 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان:

۴۰ خرده فروش و معتاد متجاهر در زنجان دستگیر شدند

زنجان-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از اجرای طرح پاکسازی و دستگیری معتادان پر خطر در مرکز شهر خبر داد و گفت: ۴۰ خرده فروش و معتاد متجاهر دستگیر شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان ، سرهنگ سعید بابایی از اجرای طرح پاکسازی و دستگیری معتادان پر خطر در مرکز شهر خبر داد و گفت: با اجرای این طرح ۱۷ خرده فروش و ۲۳ معتاد پرخطر دستگیر و بیش از یک کیلوگرم موادمخدر کشف شد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست های مردمی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر طرح شناسایی محل پاتوق معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان زنجان به اجرا در آمد.

بابایی افزود: ماموران با اجرای این طرح ۱۳ خانه پاتوق معتادان شناسایی و ۱۷ خرده فروش و ۲۳ معتاد پرخطر را در شهر زنجان دستگیر و معتادان را به مرکز بازپروری معرفی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح از دستگیر شدگان حدود یک کیلو و ۳۰۸ گرم انواع مواد مخدر کشف شد، تصریح کرد: به منظور سالم سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم این طرح و طرح های مشابه همچنان تداوم دارد.

نظر شما