شناسهٔ خبر: 36862246 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

بارش شدید برف در کهگیلویه و بویراحمد؛ جاده یاسوج ـ سپیدار ـ دهدشت مسدود شد‌

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارش شدید برف در برخی محورهای اصلی این استان گفت: جاده یاسوج ـ سپیدار ـ دهدشت مسدود شد.

صاحب‌خبر -

محمد نصیری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج‌ اظهار داشت: به دلیل بارش برف در مناطق سردسیری و مناطق کوهستانی این استان هم اکنون تردد در برخی محورها به کندی صورت می‌گیرد هرچند راهداران مشغول کار هستند.

وی با اشاره به مسدود بودن جاده سی سخت ـ پادنا عنوان کرد: محور یاسوج ـ سپیدار  ـ دهدشت به دلیل کوهستانی و کولاکی بودن مسیر و عدم رعایت رانندگان در استفاده از زنجیر چرخ مسدود است.

نصیری با بیان اینکه هم اکنون در دیگر محورها انسداد کامل نداریم، افزود: البته در محور یاسوج-شیراز شاهد بارش برف سنگین هستیم ولی هنور مسدودی نداریم هرچند تردد به کندی صورت می‌گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در محور ارتباطی یاسوج-اقلید نیز بارش سگنین برف داریم، ادامه داد: هنور هیچ مشکلی در این محور گزارش نشده است.

نصیری راد با بیان اینکه راه‌های روستایی در اولویت نیست، خاطرنشان کرد: بعد از تعیین تکلیف راه‌های اصلی به سراغ بازگشایی جاده‌های روستایی می‌رویم هرچند در حد توان هم عرض با دیگر جاده‌ها خدمات به این حوزه نیز توسط راهداران ارئه می‌شود.

انتهای پیام/ش

نظر شما