شناسهٔ خبر: 36810894 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: دانشجو | لینک خبر

لیگ انگلیس؛

پیروزی خانگی چلسی مقابل استون ویلا

چلسی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۲-۱ استون ویلا را شکست بدهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، شاگردان فرانک لمپارد که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی کسب نکرده بودند، در دیدار امشب توانستند استون ویلا را شکست بدهند و جایگاه شان در رتبه چهارم جدول لیگ برتر را تثبیت کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این تیم میزبان بود که بازی را در دست گرفت اما این برتری به ایجاد موقعیت چندانی منجر نشد. ولی سرانجام در دقیقه 24، آبی ها روی اولین موقعیت جدی شان به گل رسیدند.

روی ارسال دقیق جیمز به مقابل دروازه استون ویلا بود که تامی آبراهام بالاتر از مدافعان حریف، کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان استون ویلا پیش کشیدند و بازی بار دیگر متعادل شد. حملات دو تیم ادامه داشت و در حالی که آبی ها در تلاش بودند تا توپ و میدان را در اختیار بگیرند، این تیم میهمان بود که در دقیقه 41 به گل تساوی رسید.

روی ارسال احمد المحمدی از سمت راست بود که توپ در دهانه دروازه چلسی به محمود ترزگه رسید و او هم به هر شکل ممکن، توپ را وارد دروازه کپا آریسابالاگا کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر این شاگردان لمپارد بودند که بر بازی مسلط شدند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم را چلسی بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم رسید. روی حرکت خوب ویلیان از سمت راست و ارسال او، تامی آبراهام توپ را برای میسون مونت آماده کرد و او هم با یک ضربه والی دیدنی، دروازه استون ویلا را باز کرد.

برتری چلسی بعد از این گل ادامه داشت و در دقیقه 53، یک بار دیگر ارسال ویلیان از سمت راست، یک موقعیت خوب برای تامی آبراهام فراهم کرد اما مهاجم بلند قامت آبی ها نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما در دقیقه 61، باز هم این چلسی بود که می توانست به گل سوم برسد اما ضربه محکم ویلیان، از کنار دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت های ویژه ای روی دروازه ها ایجاد نمی شد. در دقیقه 73، روی پاس ویلیان، بار دیگر آبراهام صاحب موقعیت شد اما ضربه او باز هم راهی به چهارچوب دروازه استون ویلا پیدا نکرد. 5 دقیقه بعد نوبت پولیشیچ بود که تا آستانه زدن گل سوم برای آبی ها پیش برود اما ضربه او را دروازه بان استون ویلا مهار کرد.

در دقایق پایانی این بازیکنان استون ویلا بودند که تلاش بیشتری برای زدن گل انجام دادند و صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به سود چلسی به پایان رسید. 

نظر شما