شناسهٔ خبر: 36810877 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

دله آلی: به اندازه کافی تشنه برد نبودیم؛ غرور و اعتماد به نفس بیش از حد دلیل باختمان بود

دله آلی در مصاحبه پس از بازی، از دلایل باخت تاتنهام برابر منچستریونایتد سخن می گوید.

صاحب‌خبر -

طرفداری- تاتنهام در بازی مقابل منچستریونایتد با نتیجه 2-1 شکست خورد. دله آلی نیز در این بازی تک گل تاتنهام را به ثمر رساند.

به گزارش وبسایت گل، دله آلی معتقد است که تاتنهام در 90 دقیقه بازی، آنطور که باید بازی می کرد بازی نکرد و در نبرد های یک به یک موفق نبود. آلی در مصاحبه پس از بازی گفت:

مثبت اندیشی پس از باخت سخت است. ما می دانیم که چه کار باید می کردیم. باید به همان اندازه که آنها پر انرژی بازی می کردند، ما نیز پر انرژی بازی می کردیم. ما بازی را به خاطر اینکه آنها بهتر بازی کردند نباختیم. بلکه به خاطر نگرشمان باختیم. ما به اندازه کافی تشنه برد نبودیم و در واکنش به توپ های برگشتی کند عمل کردیم. شاید که غرور و اعتماد به نفس بیش از حد موجب باختمان شد. چرا که اخیرا خیلی خوب بازی می کردیم.

او در ادامه عنوان کرد:

در چنین بازی هایی باید اعتماد به نفس و غرور داشت اما باید در راه درست از آن ها استفاده کرد. ما بی توجه بودیم و به قطع یقین در بازی هایی مانند این بازی در صورت بی توجهی، مجازات خواهید شد. ما سال های زیادی را در کنار یکدیگر سپری کرده ایم. ما باید از این بازی یاد بگیریم. می خواهیم که همه بازی ها را ببریم و برای سرمربی جدید پیروزی کسب کنیم.

 

نظر شما