شناسهٔ خبر: 36810695 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

دفاع ژوزه از زندگی در هتل لوری در منچستر

ژوزه مورینیو این ادعا که در زمان حضور در یونایتد، زندگی در هتل یکی از دلایل ناراحتی او از شرایطش بوده را رد کرد و توضیح داد که چرا آن روزها در هتل لوری زندگی می‌کرده است.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید تاتنهام که امروز بعد از نزدیک به یک سال بار دیگر به اولدترافورد برمی‌گردد تا این بار به عنوان سرمربی تیم حریف با شیاطین سرخ روبرو شود، در آستانه این بازی، این ادعا که زندگی کردن او در یک هتل، در زمان حضورش در شهر منچستر یکی از عوامل مهم نارضایتی او از شرایطش بوده و در نهایت به اخراج او منجر شده را رد کرد و توضیح داد که چرا آن روزها در هتل لوری اقامت داشته و در آن هتل زندگی می‌کرده.

مورینیو در پاسخ به سوالی درباره زندگی کردنش در هتل لوری و تاثیر مستقیم آن بر ناراحتی‌اش از شرایط کار در یونایتد گفت:" نه اصلا، می‌دانید اگر چه اتفاقی می‌افتاد ناراضی می‌شدم؟ اگر قرار بود در خانه خودم زندگی کنم ناراحت می‌شدم".

سرمربی سابق یونایتد و سرمربی جدید تاتنهام در ادامه گفت:" چون اگر قرار بود در خانه خودم زندگی کنم باید نظافت می‌کردم، اتو می‌کردم و خیلی کارهای دیگر که اصلا این کارها را بلد نیستم. آنوقت باید آشپزی هم می‌کردم، باید سوسیس تخم‌مرغ درست می‌کردم. چون این تنها غذایی است که بلدم درست کنم".

مورینیو در ادامه گفت:" من در یک اتاق زندگی نمی‌کردم. آنجا یک آپارتمان معرکه بود و تمام مدت در اختیارم بود. اینطور نبود که بعد از یک هفته مجبور شوم آنجا را ترک کنم. من تلویزیون، کتابهایم و کامپیوترم و خلاصه همه وسایلم را به آنجا برده بودم. یعنی هم در یک آپارتمان زندگی می‌کردم و هم می‌توانستم بگویم لطفا برایم کافه لاته بیاورید، یا نمی‌خواهم برای شام پایین بیایم، لطفا شامم را بیاورید بالا".

نظر شما