شناسهٔ خبر: 36810693 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

سولسشر: مدت ها بود اینگونه نبودیم

اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد از نمایش تیمش مقابل تاتنهام رضایت دارد.

صاحب‌خبر -

 

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در دیداری که عملکرد به مراتب بهتری از تاتنهام داشت، بدشانس خود که در خانه خود تنها با یک گل اختلاف و نتیجه 1-2 این تیم را مغلوب کرد. اوله گونار سولسشر از نمایش هجومی بازیکنانش رضایت داشته و مدعی شد تنها از آنها می خواهد از فوتبال بازی کردن لذت ببرند.

 

 

اوله گونار سولسشر گفت: "به نظر من مدت ها بود که ما نمایشی مانند نیمه اول بازی امشب ارائه نداده بودیم. از نظر من ما به طور کامل بر جریان بازی مسلط بودیم و می توانستیم زودتر کار را تمام کنیم. دروازه بان تاتنهام عکس العمل های خوبی از خود نشان داد، اما زمانیکه پیش از پایان نیمه اول دروازه شما باز می شود باید دوباره همه چیز را مرور و برنامه ریزی کنید.

 

وقتی هجومی بازی می کنیم و حملات سریعی ترتیب می دهیم در بهترین شرایط قرار می گیریم. بازیکنانم همان برنامه خواسته شده را دنبال کرده و مهارت های خود را در تمام شب نشان دادند. من تصور می کنم مارکوس راشفورد به دوران اوج خود بازگشته است. من از بازیکنانم می خواهم به دیده سرگرمی به فوتبال نگاه کنند و چیزی را خطرناک نبینند، زیرا تنها 70 هزار تماشاگر علاقمند به دیدن بهترین عملکرد یونایتد هستند. راشفورد در این فصل کم و بیش بازی کرده و روز به روز آماده تر و باتجربه تر می شود. راشفورد می توانست دو گل دیگر هم به ثمر برساند اما در کل عملکرد وی فوق العاده بود.

 

مکالمه پایان بازی با ژوزه مورینیو؟ هیچکس علاقه ای به باختن ندارد و همه می خواهیم پیروز شویم و در این مورد یک شکل هستیم.

 

 

نظر شما