شناسهٔ خبر: 36768836 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرنامه دانشجویان ایران | لینک خبر

به مناسبت روز دانشجو؛

دعوت یک تشکل دانشجویی از روحانی برای حضور در دانشگاه فردوسی

بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی نامه‌ای از رئیس جمهور دعوت کرد تا به مناسبت ۱۶ آذرماه در جمع دانشجویان این دانشگاه حضور پیدا کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی نامه ای از حسن روحانی، رئیس جمهور دعوت کرد تا به مناسبت ۱۶ آذر ماه در جمع دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد حضور پیدا کند و شنونده و پاسخگوی مطالبات آن‌ها باشد.

متن نامه به شرح ذیل است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای دکتر روحانی

سلام علیکم.

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، ۱۶ آذر ماه فرصتی برای یادآوری آرمان‌های جنبش دانشجوی مانند عدالت طلبی و آزادی خواهی است. روزی که دانشجویان سینه خود را در مقابل استکبار و ظلم سپر کردند و در راه دفاع از این آرمان‌ها خون دادند. حال نوبت به دانشجویان آزاده‌ای می‌رسد که عَلَم عدالت خواهی و آزادی را برافراشته نگاه دارند و پیشرو در مطالبه حقوق و آرمان‌های مردم خصوصا مستضعفین باشند.

امروز که مردم ما بیش از هر زمان دیگری تحت فشار‌های اقتصادی و معیشتی حاصل از تحریم‌های ظالمانه خارجی و ناکارآمدی و بی تدبیری‌های داخلی قرار دارند بیش از پیش انتظار حضور مسئولان در کنار خود و پاسخگویی آنان را دارند.

جنابعالی به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور بیش از همه در معرض مطالبات مردم قرار دارید. وعده‌های انتخاباتی حضرتعالی در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶ و همچنین عملکرد دولت در سیاست خارجه و مخصوصا برجام، اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم و فرهنگ حوزه‌هایی هستند که مردم و خصوصا دانشجویان سوالات و ابهامات فراوانی در رابطه با آن دارند.

روز دانشجو فرصت مناسبی است تا در دیداری با دانشجویان پاسخگوی مطالبات دانشجویانی که به دنبال احقاق حقوق مردم هستند، باشید؛ لذا از جنابعالی دعوت می‌شود که به مناسبت ۱۶ آذر ماه در جمع دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد حضور پیدا کنید و شنونده و پاسخگوی مطالبات آن‌ها باشید.

نظر شما