شناسهٔ خبر: 36768467 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه توسعه‌ایرانی | لینک خبر

بوم خبر

صاحب‌خبر -

دومین هفته دیزاین تهران در برج آزادی

دومین هفته دیزاین تهران با همت کمپین #من_طراحم و انجمن‌های صنفی فعال در حوزه دیزاین از ۲۲ تا ۲۹ آذرماه ۱۳۹۸ در مجموعه برج آزادی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد که با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک، انجمن صنفی طراحان صنعتی، جامعه مهندسان معمار، انجمن صنفی طراحان لباس و پارچه، و انجمن طراحی گرافیک متحرک برگزار می‌شود، شامل برنامه‌های مختلفی از جمله نمایشگاه آثار شاخص دیزاین، نشست‌های آموزشی، و مجموعه دور همی‌های شب طراحان است. در پایان این هفته نیز پنجمین همایش کمپین #من_طراحم با حضور طراحان موفق و پیشکسوتان طراحی باهدف به اشتراک‌گذاری تجربیات دیزاین و بحث درباره دغدغه‌های شغلی طراحان برگزار می‌گردد.

به گفته حامد بیدی مؤسس کمپین من طراحم، نخستین هفته دیزاین تهران در سال ۱۳۹۱ به همت اساتید و فعالان رشته طراحی صنعتی در دانشگاه هنر برگزار شده بود و پس از آن متأسفانه این رویداد ادامه نیافته است.

وی با بیان اینکه کمپین #من_طراحم با ۹۲۰۰ عضو طراح، یکی از معدود جوامع فراگیری است که همه رشته‌های طراحی را در برگرفته است، خاطرنشان کرد ایده برگزاری دومین هفته دیزاین تهران در نشست هم‌اندیشی با اساتید کمپین #من_طراحم و نمایندگان انجمن‌های صنفی دیزاین مطرح شد و امسال برای اولین بار در ایران شاهد هم‌افزایی و برگزاری رویدادی مشترک توسط این انجمن‌ها خواهیم بود.

 نمایشگاه هفته دیزاین تهران جمعه ۲۲ آذر در برج آزادی تهران افتتاح خواهد شد و در طول آن نشست‌های آموزشی مختلفی برای طراحان برگزار خواهد شد.

 

نظر شما