شناسهٔ خبر: 36764837 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران، به «اعتمادآنلاین» خبر داد:

هیات تطبیق باید درباره کمیته رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده حوادث اخیر تهران نظر دهد/ تا نهایی شدن روند قانونی، ناظر بر اجرای مصوبه هستیم

در یکصد‌ و‌ هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران، طرحی برای رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث اخیر شهر تهران ارائه شد و با 2 فوریت به تصویب اعضا رسید.

صاحب‌خبر -

اعتمادآنلاین|طرح رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث اخیر شهر تهران توسط شهربانو امانی ارائه شد و او به همراه محمود میرلوحی و محمدجواد حق‌شناس کمیته سه‌نفره‌ای شدند که قرار است بر این موضوع رسیدگی کنند.

 

با وجود این، هنوز شرح وظایف این کمیته سه‌نفره مشخص نیست.

 

امانی درباره چند‌و‌چون کارکرد این کمیته و نحوه برخورد با خانواده‌های آسیب‌دیده به اعتمادآنلاین گفت: تا به حال چند جلسه برگزار کرده‌ایم، اما قرار شده است هیات تطبیق درباره این موضوع تصمیم‌گیری کند و تا قبل از آن نمی‌توانیم درباره این موضوع حرفی بزنیم.

 

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: الان انتظار داریم که شهرداری تهران برنامه‌اش را بدهد و ما هم ناظر بر اجرایی شدن مصوبه باشیم.

 

امانی در پایان گفت: اما تا آن زمان هیات تطبیق باید نظرش را بدهد، مراحل و روند قانونی‌اش را طی کند و تبدیل به قانون شود. پس از آن می‌توانیم درباره ابعاد کار صحبت کنیم.

نظر شما