شناسهٔ خبر: 36569148 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

گفت‌وگو|

گروه‌های وابسته به جریانات خاص در برخی شهرها وارد اعتراض مردم شدند و آشوبگری کردند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: در جریان اعتراض اخیر مردم به گرانی بنزین، شاهد بودیم که در برخی شهرها، گروه‌هایی وابسته به جریانات خاص وارد اعتراض مردم شدند و آن را به انحراف و آشوب کشیدند و اقدام به اغتشاشگری کردند.

صاحب‌خبر -

مردم با مشاهده سواستفاده رسانه‌های بیگانه، صف خود را از اشرار جدا کردند

« محمدحسن آصفری» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه مردم نسبت به نحوه رفتار دولت در جریان افزایش قیمت بنزین معترض هستند اما این اعتراض مردم نسبت به اصل نظام نیست بلکه نسبت به رفتار دولت است، گفت: مردم اصل نظام و انقلاب را قبول دارند و همیشه این حب به انقلاب را نشان داده‌اند.

وی عنوان کرد: برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت باید کار فرهنگی و تدریجی پیرامون این موضوع انجام و مردم اقناع می‌شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم در ادامه با بیان اینکه صف اغتشاش‌گران از صف مردم معترض جداست، گفت: مردم با مشاهده سواستفاده رسانه‌های بیگانه از اعتراضات و همچنین با دیدن پیام‌هایی که از کاخ سفید به داخل ایران مخابره می‌شد، صف خود را از صف اشرار جدا کردند.

بیشتر بخوانید:

آصفری خاطرنشان کرد: در جریان اعتراض اخیر مردم به گرانی بنزین، شاهد بودیم که در برخی شهرها، گروه‌هایی وابسته به جریانات خاص وارد اعتراض مردم شدند و آن را به انحراف و آشوب کشیدند و اقدام به اغتشاشگری کردند.

انتهای پیام/

نظر شما