شناسهٔ خبر: 36460824 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

حسینی: برنامه‌های تاکتیکی خاصی داریم که شهرخودرو را از کار بیاندازیم/ به برد در این بازی امیدواریم

بازیکن گل‌گهر سیرجان از تقابل با تیم سابقش، شهر خودرو صحبت می‌کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عبدالله حسینی، بازیکن گل‌گهر باید در تعطیلات لیگ برتر در دیدار معوقه به مصاف شهر خودرو یا همان پدیده که تیم سابقش است برود و این دیدار برای دو تیم حساسیت‌های بالایی دارد.

 

* بالاخره در دهمین بازی‌تان به اولین بردتان می‌رسید یا ناکامی‌تان ادامه پیدا می‌کند؟

در ابتدا باید بگویم که شرایط خوبی نداریم و باخت‌ها و مساوی‌های متوالی که داشتیم خیلی اذیتمان کرده و خیلی ناراحتیم، با این وجود سرمربی‌مان آنالیز خوبی از تیم شهر خودرو داشته به همین دلیل خیلی باانگیزه و با آگاهی کامل از نقاط ضعف و قوت حریف به مصاف شهر خودرو می‌رویم تا از بحران درآییم. دیدارمان با تیم مشهدی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد به همین دلیل باید مقابل شهر خودرو پیروز شویم تا از بحران خارج شویم.

 

* اما شهر خودرو عناصر تهاجمی خیلی خوبی دارد؛ قادر به کنترل آنها هستید؟

بله شهر خودرو چند سال خانه من بوده به همین دلیل شناخت خوبی از وینگرها و بازیکنان هجومی تیم مشهدی دارم و انشاءالله با کمک دیگر بازیکنانمان سعی می‌کنیم نقاط قوت تیم میزبان را از کار بیندازیم و با برنامه‌های تاکتیکی خاصی که داریم تیم حریف را از بازی خارج کنیم. در این بین من هم مقابل تیم سابقم خیلی انگیزه دارم و تلاش می‌کنم در ضربات ایستگاهی و در دفاع بهترین نمایش را از خودم ارائه دهم.

 

* تغییر کادر فنی‌تان هم در نتیجه تأثیری نداشته!

تمرینات و بازی‌هایمان خیلی هدفمند شده اما با بدشانسی باز هم به برد نرسیدیم با این وجود با شرایط روحی روانی بهتر و اوضاع خوبی که پیدا کرده‌ایم حتماً به برد هم می‌رسیم.

 

* انگیزه بازیکنان شهر خودرو هم رسیدن به صدر جدول است و به نظر، آنها با حضور هوادارانشان انگیزه و شرایط بهتری برای رویارویی با تیم گل گهر دارند.

بله؛ بازی در مشهد و ورزشگاه امام رضا(ع) راحت نیست و ما می‌دانیم که شهر خودرو از حمایت تماشاگرانش و امتیاز میزبانی به نحو احسن بهره می‌گیرد. با این وجود سعی‌مان را می‌کنیم و انگیزه ما هم خارج شدن از بحران است و این انگیزه کمی نیست.

نظر شما