شناسهٔ خبر: 36460469 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

طرحی که دومین شکست مرد بلژیکی سر زبان‌ها انداخت

چرا تغییر روی ویلموتس از روی نیمکت تیم ملی شدنی نیست؟

با وجود اعتقاد برخی مبنی بر تغییر سرمربی تیم ملی، ظاهرا این موضوع فعلا امکان پذیر نیست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از باخت مقابل عراق، بسیاری از منتقدین سابق کارلوس کی روش، حالا مخالف مارک ویلموتس هستند و بسیاری خواهان برکناری مربی بلژیکی شده اند که تاکنون عملکرد جالبی از خود نشان نداده است.

فدراسیون فعلا برنامه ای برای تغییر سرمربی ندارد ولی اگر بخواهد تغییری دهد، کار سختی خواهد داشت. ویلموتس در دو سال اخیر بدون تیم بوده و بعید نیست برای دریافت غرامت از ایران بازهم بدون تیم بماند که در این صورت کار برای فدراسیون بسیار دشوار خواهد شد.

در حال حاضر گزینه های موجود برای نیمکت تیم ملی کم نیست، دم دستی ترین گزینه برانکو ایوانکوویچ است که می تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند ولی مشکل اینجاست که چه قرارداد ویلموتس روایت دو میلیون یورویی باشد که مطرح شده و چه سه میلیون و صدهزار یورویی که گفته شد، یعنی در سه سال نزدیک 9 میلیون می شود که باید به او پرداخت شود که علاوه بر این مبلغی هم باید به مربی جدید پرداخت شود که حداقل سالی یک الی دو میلیون یورو خواهد بود که برای فوتبال بی پول ما نشدنی خواهد بود. چرا که همین حالا هم فدراسیون مشخص نیست چگونه قسط اول ویلموتس را پرداخت کرده و منبع تامین آن کجا بوده است.

255 41

نظر شما