شناسهٔ خبر: 36423515 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

علی جباری در گفتگو با خبرگزاری برنا:

موافق صحبت‌های استراماچونی نبودم/ بعضی اوقات کارد به استخوان می‌رسد/ مدیریت استقلال باید قوی‌تر عمل کند

پیشکسوت فوتبال و باشگاه استقلال معتقد است پیروزی بر عراق دور از انتظار نخواهد بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی جباری یکی از اسطوره‌های فوتبال و باشگاه استقلال که در مراسم تجلیل از سه پیشکسوت ورزشی حاضر شده بود، پیرامون برگزاری این مراسم به خبرنگار برنا گفت: این بار دومی است که چنین اتفاق مبارک و خوبی صورت می‌گیرد و اینچنین کارهایی دارای ماهیت بسیار مثبت است. بزرگان ورزش که حالا سن و سالی دارند، اینجا با دیدن هم خوشحال می‌شوند و به پیشکسوتان روحیه داده می‌شود. حرکت بسیار خوبی است که مدیرعامل صندوق حمایت از  قهرمانان و پیشکسوتان و بقیه همکارانشان انجام دادند و امیدوارم این مهم تداوم داشته باشد و پیشکسوتان یکدیگر را ببینند و بدانند که واقعا صندوق دارد از آنها حمایت می‌کند.

او پیرامون وضعیت تیم و پیروزی‌های مقتدرانه عنوان کرد: استقلال شرایط خوبی را پیدا کرده است. کادر مربیان خوب کار می‌کنند، بچه‌ها قبل از تعطیلی لیگ واقعا بازی‌های دلچسبی انجام دادند به خصوص در دو سه دیدار آخر که بسیار خوب و منطقی بازی کردند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند ولی در مدیریت باید یک برنامه‌ریزی شود و نیاز است که مدیریت قوی‌تر از این باشد.

جباری در پاسخ به صحبت‌های آندره آ استراماچونی بعد از بازی با صنعت نفت آبادان تصریح کرد: من موافق صحبت‌ها در آن زمان نبودم اما وقتی به قول معروف  کارد به استخوان می‌رسد و می‌بینند از سوی مدیریت ضعیف عمل می‌شود و نمی‌توانند برخی مسائل و مشکلات را جمع کنند مجبورند که یک جوری مشکل را بیان کند اما استراماچونی هم مقداری زیاده‌روی کرده و باید تحمل بیشتری می‌کرد و نباید این موضوع را رسانه‌ای می‌کرد. شفر هم آن زمان که آمد وقتی چند برد داشت و دید تغییراتی در تیم به وجود آمده سعی کرد خودش را یک طوری مطرح کند. ایشان هم به همین شکل، خوب دارد عمل می‌کند و حرکت می‌کند و الان تیم را خوب جمع کرده ولی نباید این را رسانه‌ای کند و باید اجازه بدهد باشگاه در نشستی تصمیم‌گیری و بعد عمل کنند. این برای هواداران مشکل می‌شود و واقعا در روحیه هوادار تأثیر می‌گذارد. هواداران ما واقعا باارزش هستند و باید حفظ شان کرد.

گلزن سابق آبی‌ها که برای نخستین بار لقب سلطان در فوتبال به او داده شد، پیرامون استقلال تاکید کرد: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و آرزوی موفقیت برای تیم در دیدارهای آینده را دارم.

جباری پیرامون بازی ایران و عراق گفت: این بازی یک دیدار حساس است و عراق جزو تیم‌های خوب آسیا به شمار می‌رود. این تیم فوتبال را فیزیکی بازی می‌کند و بازیکنان خوبی هم دارد اما بازیکنان ما یک سرو گردن از حریف بالاتر هستند و چگونگی و کیفیت بازی و اتفاقات آن قابل پیش‌بینی نیست، بازیکنان اگر به لحاظ روحی و روانی در شرایط ایده‌آل باشند و تمرکز کافی داشته باشند پیروزی بر عراق دور از انتظار نخواهد بود.

نظر شما