شناسهٔ خبر: 36418907 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

مهلت شرکت در جشنواره دانشجویی تئاتر سوره تمدید شد

تهران - ایرنا - مهلت ثبت نام در یازدهمین دوره جشنواره دانشجویی تئاتر سوره تا ۲۷ آبان تمدید شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، یازدهمین دوره جشنواره دانشجویی تئاتر سوره با هدف شناسایی و معرفی گروه‌های اجرایی برتر تئاتر دانشجویی دانشگاه های شهر تهران و ایجاد ارتباط میان آموزش و تجربه تولید تئاتر و معرفی پتانسیل های نمایشنامه نویسی در سطح دانشگاه های کشور ۱۲ تا ۲۰ اسفند ۹۸ در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.
این جشنواره دارای چهار بخش صحنه (ویژه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های شهر تهران)، نمایش عروسکی (ویژه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه سوره)، رپرتوآر(ویژه دانشجویان دانشگاه سوره) و مسابقه نمایشنامه نویسی (ویژه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های سراسر کشور) بوده و زمان ثبت نام متقاضیان تا ۲۷ آبان تمدید شده است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت یازدهمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره به نشانی theatre.soore.ac.ir مراجعه کنند.

کارگاه مدیریت رنگ برگزار می‌شود

کارگاه مدیریت رنگ با عنوان کنترل کیفیت تصویر از آماده سازی تا خروجی به همت کانون عکس و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره و با همکاری کارگاه تصویر تهران در دو بخش تئوری و عملی برگزار می شود.

این کارگاه با حضور کیهان ولی نژاد عضو هیات علمی عکاسی دانشگاه هنر شیراز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۶ و ۷ آذر برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۰۹۳۳۶۷۵۶۰۴۰ تماس بگیرند.

برچسب‌ها:

نظر شما