شناسهٔ خبر: 36378817 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

فروش ون برقی پژو از سال آینده + تصاویر

پژو از سال آینده میلادی فروش ون برقی خود را با باتری‌های قدرتمند، آغاز می‌کند.

صاحب‌خبر -
صراط:

شرکت پژو فرانسه اعلام کرد ون برقی Peugeot e-Expert Electric 2021 را از سال آینده میلادی به فروش می‌رساند. این ون الکتریکی از توانایی مناسبی برای طی مسافت‌های طولانی تنها با یکبار شارژ باتری برخوردار است.

فروش ون برقی پژو از سال آینده + تصاویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران پژو با رونمایی از ون الکتریکی Peugeot e-Expert Electric 2021 رسما ورود خود را به حوزه ساخت و تولید ون‌های برقی اعلام کرد. این اتومبیل بزرگ و توانمند به عنوان رقیبی برای ون‌های Vivaro و Toyota ProAce معرفی شده است. پژو قصد دارد ون برقی خود را از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ به مشتریان عرضه کند. پس از انتشار این خبر مشتریان و طرفداران پژو استقبال مناسبی از آن کردند و همین موضوع سبب شده است که کارشناسان اعلام کنند، پژو می‌تواند با e-Expert Electric 2021 موفقیت بزرگی را در بازار وسایل نقلیه استیشن بدست آورد.

پژو خود را برای عرضه گسترده ون الکتریکی خود آماده می‌کند

صنایع خودروسازی پژو این اتومبیل را همانند ون الکتریکی Vivaro-e در دو مدل عرضه می‌کند. یکی از مدل‌ها دارای باتری ۵۰ کیووات‌ساعت و دیگری به باتری ۷۵ کیووات‌ساعت مجهز است. هر کدام از این مدل‌ها توانایی متفاوتی در طی مسافت را دارند. مدل اول با یکبار شارژ باتری مسافتی به میزان ۲۰۰ کیلومتر و مدل دوم تا ۲۹۹ کیومتر را طی می‌کند.

فروش ون برقی پژو از سال آینده + تصاویر

علاوه بر توانایی قابل توجه فنی این خودرو مهندسان پژو امکانات سرگرمی و ایمنی هوشمند و متنوعی را در آن تعبیه کرده‌اند. سرنشینان این ون الکتریکی می‌توانند با اتصال گوشی و تبلت هوشمند خود به دستگاه‌های صوتی و تصویری پیشرفته در تمام طول مسیر از سفر خود لذت ببرد. پژو برای کسب مجوز‌های فروش در اروپا ون e-Expert Electric 2021 به قابلیت‌هایی نظیر ترمز اضطراری و کنترل سرعت هوشمند مجهز کرده است.

فروش ون برقی پژو از سال آینده + تصاویر

طبق برنامه‌ریزی اعلام شده از سوی پژو بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه از این ون الکتریکی تولید و در کشور‌های مختلف عرضه می‌شود. خودروساز فرانسوی هنوز قیمتی برای این خودرو اعلام نکرده است.

نظر شما