شناسهٔ خبر: 36332697 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

بوشهر| کریمیان: با ارائه راهکارهای لازم ان‌شالله شاهین بوشهر در لیگ برتر ماندگار می‌شود

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه تماشاچی‌ها بازی بهتری نسبت به گذشته دیدند گفت: تلاش می‌شود تیم شاهین بوشهر درست شود و با ارائه راهکارهای لازم ان‌شالله در لیگ برتر ماندگار می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد کریمیان  پس از تساوی تیم شاهین شهرداری بوشهر مقابل تیم گل‌گهر سیرجان در جمع خبرنگاران با  عذرخواهی از خبرنگاران اظهار داشت: بارها تاکید کردم که خبرنگاران باید بدون هیچ مشکلی وارد کنفرانس خبری شوند تا تاخیر در مصاحبه‌ها انجام شود.

وی، با تاکید بر نقش مهم جایگاه و شخصیت خبرنگاران افزود: باید خبرنگاران  بدون هیچ مشکلی وارد کنفرانس خبرای شوند چراکه در مصاحبه با خبرنگاران باید صندلی‌ها  تمیز کرد ومن خجالت زده شدم که امکانات کافی نیست.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه هواداران بازی بهتری نسبت به گذشته دیدند گفت: تلاش می‌شود تیم شاهین بوشهر درست شود و با  ارائه راهکارهای لازم ان‌شالله در لیگ برتر ماندگار می‌شود.

کریمیان با بیان اینکه بعداز  10 هفته این بازی زیبا شور نشاطی را در بین تماشاچی‌های شاهین ایجاد کردافزود: بازی خوبی تماشاگران دیدند بازی که برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای شده بود.

وی با انتقاد از  قضاوت داوری تصریح کرد: داور مسابقه امروز قدری عجله کرد چراکه در اعلام پنالتی، داور  فقط صحنه زمین خوردن بازیکن حریف دید وهمان لحظه نقطه پنالتی را نشان دادو متاسفانه داورهای پشت دروازه هم هیچ کمکی به بازی نمی‌کنند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: با نشان دادن نقطه پنالتی 3 امتیازی که واقعا واجب‌تر از نان شب بود از تیم شاهین گرفته شد چراکه شاید با این سه امتیاز خیلی چیزها عوض می‌شد از خودم در زندگی آینده فوتبالی تا وضعیت بازیکنان تغییر می‌کرد.

کریمیان بیان کرد: این سه امتیاز می‌توانست تلنگری به باشگاه شاهین بوشهر بزند که شاید بتواند یک کارهایی انجام دهد و از این حالت فعلی که خواب زمستانی است و هنوز بیرون نیامده خارج شود.

وی با بیان اینکه دوباره شرمنده هواداران تیم شاهین شدیم خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی لیگ فکر می‌کنم و  پس از  مرخصی 3 روزه  بازیکنان باید تکلیف تیم شاهین شهرداری بوشهر مشخص شود.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: در این وضعیت یا سرمربی که مدنظر باشگاه است به‌کارگیری شود یا اینکه با این کادر فنی و یا کادر مجرب‌تر وقوی‌تر اجازه کار کردن داده شود چراکه از این شرایط گله دارم.

کریمیان با بیان اینکه از این وضعیت خسته شدم و توانم گرفته شده تصریح کرد: تمام وقتم صرف تیم می‌شود شاید تمرکز لازم روی برخی موارد نیست ولی می‌توانستیم با این شرایط برنده میدان باشیم.

وی با اشاره به تعویض‌های انجام شده بیان کرد: هر چند پس از گل قدری عقب نشستیم ولی موقعیت به حریف ندادیم  بازی مستقیم انجام می‌دادند و مجبور بودیم به خط دفاعی بیفرایم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه پس از دریافت گل موقعیت تک به تک از دست رفت افزود: ان‌شالله تیم شاهین دست شود تا با ارائه راهکارهای لازم تیم در لیگ برتر ماندگار شود.

کریمیان با بیان اینکه شرایط تیم به‌گونه‌ای است که از هم اکنون باید برای ماندگاری در لیگ برتر برنامه‌ریزی شود گفت: 20 بازی دیگر مانده ولی متاسفانه در این روند قرار داریم ان‌شالله هر چه خیر است در این روزها برای تیم شاهین رقم بخورد.

وی با بیان اینکه از ابتدا تیم شاهین برای لیگ‌ برتر بسته نشده است گفت: برای جذب بازیکن هیچ وقت دخالت نداشتم متاسفانه جو مسموم و بدی حاکم است به گونه‌ای که خیلی از تیم‌ها  برخی از بازیکنان می‌آورند تا خرج تیم بدهند و وقتی نفر اول نباشید و در بازیکن گرفتن دخالت کنی فردا هزار داستان ایجاد می‌شود.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد:باشگاه باید کمیته جذب بازیکن داشته باشد  تا نظارت لازم برای به‌کارگیری بازیکن داشته باشد که متاسفانه در باشگاه شاهین نبوده و ما نتوانستیم با کیفیت لیگ برتر بازیکن بگیریم.

کریمیان با بیان اینکه وزن  تیم از لحاظ بازیکن پایین است افزود: باید قطعا مهره و بازیکن جدید به تیم شاهین بوشهر افزوده و چند بازیکن تاثیرگذار باید گرفته شود تا نیم فصل سه جای خالی داریم تا برخی بازیکنان که کم استفاده شده خارج شود و بازیکنان جدید جذب  تا از این ظرفیت به‌خوبی استفاده شود.

انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما