شناسهٔ خبر: 36021414 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

خشمِ برنده نوبل ادبی ۲۰۱۹

پیتر هاندکه گفت: دیگر هیچ‌وقت با رسانه‌ها صحبت نمی‌کند. او که در جلسه مدیران شهرداری در شهر گریفین در جنوب اتریش حضور یافته بود، از خبرنگاران گلایه کرد که دایم از او سؤال‌هایی درباره دیدگاه‌های سیاسی‌اش می‌کنند و درباره نوشته‌هایش از او چیزی نمی‌پرسند.

صاحب‌خبر -

خشمِ برنده نوبل ادبی ۲۰۱۹ به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، پیتر هاندکه، برنده نوبل ادبیات سال ۲۰۱۹ پس از پرسش‌های متعدد خبرنگاران درباره مواضع سیاسی‌اش اعلام کرد دیگر با هیچ رسانه‌ای صحبت نمی‌کند.

به گزارش ایبنا، پیتر هاندکه، نویسنده اتریشی، برای اولین بار به شبهات درباره اهدای نوبل ادبیات به او، عکس‌العمل نشان داد و پس از اینکه از او درباره جنگ یوگسلاوی پرسیدند، گفت: دیگر هیچ‌وقت با رسانه‌ها صحبت نمی‌کند.

او که در جلسه مدیران شهرداری در شهر گریفین در جنوب اتریش حضور یافته بود، از خبرنگاران گلایه کرد که دایم از او سؤال‌هایی درباره دیدگاه‌های سیاسی‌اش می‌کنند و درباره نوشته‌هایش از او چیزی نمی‌پرسند.


انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

نظر شما